konečne niekto z čaputooviec, kto vie vysvetliť pojem, ktorý používa +++++
kiežby vás bolo takých viac....
konečne niekto z čaputooviec, kto vie vysvetliť pojem, ktorý používa +++++
kiežby vás bolo takých viac....
takže s dvoma preklepami?
A čo domnienka? Takisto preklep?
moj príspevok si zhodnotil tým, že si napísal paranojijk a čo domnienka?
A ktorý moj príspevok si to takto zhodnocoval, popletko? :DDDD
čo je paranojijk a čo domnienka?
načo to sa za každú cenu snažíš, aby všetci vedeli, že tvoja mentálna kapacita je prachbiedna? Skús popremýšľať nad tým, čo som napísal a na čo si tak hlúpo reagoval...
len aby to nakoniec neprehralo celé Slovensko
ale veď my vieme, že vy ste ohromne bohatí, že my jeme to, čo vy dávate sviniam a podobné nezmysly od bratislavského satirika
PROSTE MÁTE VŠETKO, LEN TÁ TROCHA ROZUMU VÁM CHÝBA...
chlapci, keď ja nemožem odolať tej srande, ktorú z vás mám. Najmä zo Stanka, ktorý sa tak snaží posobiť rozhľadene, až so seba pravidelne urobí somárika :DDDD
čo je paranojijk a čo domnienka?
no, ak to slovo tak rád používaš, tak ho asi doma používate bežne. Z toho dedukujem, že asi niekto bude...
A že z čoho by vrátila? Nuž práve tom som sa pýtal v tom príspevku ja...a ešte som dodal, že dúfam, že to nebude na úkor Slovenska
ja útočím? A ako? Vlastne, zabudol som, že vás ak sa človek niečo spýta, tak hneď útočí,ale skús pozrieť na začiatok tohto vlákna, kto na koho reagoval,ako prvý.
Podľa tvojej logiky si tým vlastne zaútočil na mňa
už som ti raz písal, že sopľavý chlapec si možno ty. Ak nevieš slušne komunikovať, tak choď na nejakú farmu porozprávať s kravami
dokazy by neboli?
Staníček, toto ti povedali v Zetore Brno?
trolko, kto reagoval na koho? Vieš to upresniť? A potom popremýšľaj,ako to je s tým otravovaním
Mimochodom, už si zbalil plnú poľnú?
zato vás sa tu vystriedalo oveľa viac, takže ten tvoj výkrik do tmy je len obyčajným drístom :DDDD
takže, do retardovaných nadávaj doma tým ktorí ťa urobili
A teraz skús odpovedať na otázku, kde som klamal, lebo ten tvoj výgrc o tom, že mám dať nejaký dokaz, nie je ešte odpoveďou
Takže, odpovedz,alebo sa možeš postaviť do zrkadla a retardovať si s tým, koho tam uvidíš, až do sčaputovania
ja som sa pýtal prvý, takže rad je na tebe a doplním to ešte o otázku, či si myslíš, že to nebude musieť nejako splatiť
Alebo vari veríš, že sa jej takou sumou poskladali občania na verejnej zbierke?
Ako to bude splácať expredsedovi PS? Čo myslíš?
predstav si že som ti dal plusko, lebo si po dlhej dobe prvý z čaputooviec, ktorý aj pozná význam výrazu, ktorý použil. Gratulujem
Ten pod tebou ešte stále zisťuje, čo znamená meritum veci :DDDD
Odporúčame