nehovor, že ty máš nejaký názor :DDD
nehovor, že ty máš nejaký názor :DDD
ale veď vraj kresťansky orientovaná je aj Čaputová...či?
Od toho, kto podporuje kijevských banderovcov označovanie iných za neonacistov skutočne sedí :DDD
my vieme, že ty radšej Tódovú :DDDD
jasné, aj aj vieš tie hlasovania menovať?
Stanko, vari tu niekto tvrdí, že nevyhrala,alebo niekto spochybňuje jej víťazstvo?
Ty si zase raz niečo nepochopil. Tentokrát dokonca celú debatu...ale čo už možme od teba čakať?
Stanko1:
Teraz daj tú o slovenskej firme Zetor a potom može tú, že Škodu Vagónku nikdy nevlastnili Američania :DDDD
a ty máš nezvratný dokaz, že vie?
pobirmovaný, skľudni hormón, lebo ti pukne žilka
prosím ťa, ona nikdy nechcela byť prezidentkou všetkých Slovákov. Aby ste ju obránili, ste schopní tvrdiť bársaký nezmysel :DDD
bohate by stačilo, keby vtedy, keď ju vyzývali na debatu so Šefčovičom v angličtine priznala, že ju veľmi neovláda. Ona pritom tvrdila, že ju ovláda veľmi dobre a teraz sa jej to vracia
Je to presne,ako s jej advokáciou, koncipientskou praxou, skládkou, vlastne so všetkým, čo dávala za svoje prednosti
omyl, úlohou novinárov je kontrolovať VŠETKÝCH, ale iba v medziach slušnosti. To naše médiá nerobia
pre Čaputoovce informácia, ktorá vás zaiste prekvapí:
Moje skúsenosti s anglicky hovoriacimi kolegami sú, že oni oceňujú už len vašu snahu rozprávať po anglicky a rozhodne sa z vás nebudú smiať,ak vaša angličtina je slabá. Naopak, ešte vám v konverzácii budú pomáhať...
Tusk, keď prešiel do Bruselu mal doslova chabú angličtinu, ale až na pár zúfalcov, sa z neho nik nesmial a on sa časom po anglicky naučil
Čaputová sa chválila, že po anglicky vie a odrazu sa angličtine vyhýba... Prečo asi?
Stanko, ale ona tvrdila, že po anglicky vie rozprávať, veď vraj dokonca po anglicky rozprávala pri preberaní Goldmanovej ceny
A odrazu ani ťuk...
chudáčik Čaputová. Jej všetci tak ubližujú a pritom ona je taká skúsená advokátka a ochránkyňa slabých a bezmocných :DDD
Stanko1 a teraz daj niečo o majiteľoch Zetoru. V tom si predsa odborník :DDD
teba to nejako vzalo. Vyjdi si von, trochu sa vydýchaj, lebo ti pukne žilka :DDDD
loginko, ty mediálna úderka Čaputovej, vari len nechceš porovnávať Čaputovú s Merkelovou a Macronom, či? :DDDD
koľkokrát si sa zúčastnil politických rokovaní? Pre teba asi bude veľkým prekvapením, že diplomati a politici bežne komunikujú v angličtine, že?
To isté platí aj pre manažérov. Predstav si, že dnes už firmy požadujú komunikatívnu angličtinu už na pozícii majster/groupleader...
To, čo tu popisuješ je už dávno minulosťou
všetko, čo tu píšeš, sú len nezmysly, ktorých cieľom je odpútavať pozornosť od neschopnosti novej prezidentky
A Aktuality.sk? To vážne chceš tvrdiť, že sú najprofesionálnejším médiom na Slovensku? Veď dookola píšu len All for Jan, zlodej a mafián Fico a slušné Slovensko
Ešte aj ich prístup ku kauze Haščák je neporovnatelný s ich prístupom ku fiktívnym kauzám Fica a SMERu
Ako može byť profesionálom novinár, ktorý dokáže bez dokazov písať o Ficovom telefonáte s Vadalom, ako o hotovej veci, alebo telefonáty Troškovej (v čase, keď ešte na Úrade vlády nepracovala), spájať s Ficom?
Tomu hovoríš profesionalita?
O ich prístupe ku Šefčovičovi,ako kandidátovi na prezidenta, sa ani nemá cenu vyjadrovať
Odporúčame