ak dlhodobo trieškaš hlavou dopredu a dozadu, začne ti v nej hrkotať. Zopár takých som poznal :DDD
ak dlhodobo trieškaš hlavou dopredu a dozadu, začne ti v nej hrkotať. Zopár takých som poznal :DDD
ale vlastnia ho Slováci, tak je to slovenská firma. To oni, géniovia vedia,a my sme na to príliš hlúpi,aby sme tomu porozumeli :DDDDD
dokážeš pochopiť krátky písaný text? Tak prečítaj prvú vetu a potom dlho premýšľaj. Možno pochopíš...
takže aj Opel je francúzskou firmou? :DDDD
čo to mení na tom, že si napísal nezmysel? Skús rozlišovať medzi tým, ak postavia v zahraničí pobočku a tým, že kúpia nejakú tamojšiu firmu
Škoda Vagónka si potom prečo stále uvádzala, že je česká firma, keď ju vlastnili Američania? Ale, ak VW postavil v Bratislave svoj závod, nie je to slovenská firma,ale iba slovenská pobočka nemeckej firmy
Ale toto je na tvoju mozgovú kapacitu asi príliš zložité...
Stanko, keby si mal aspoň minimum rozumu, nevypisoval by si takéto nezmysly, pretože, ak by Slováci kúpili trebárs Facebook, nestala by sa tým z neho slovenská firma tak, akoVolvo je stále švédska firma,aj keď ho Švédi už dávno nevlastnia
ale,ale Janko, veď ste predsa tí slušní...či?
nezmysel. Stále to je česká firma. Zmena majiteľov na tom nezmení nič
oprava: príklad, ktorý som uviedol (KIA, VW), je samozrejme zle zvolený
Uvediem iný:
Ak českú firmu Škoda Vagónka vlastnili Američania, tak bola vlastne americká?
aha, takže, ak je majiteľom slovenský subjekt,tak potom je aj tá firma slovenská? Takže vlastne aj KIA alebo VW nie kórejský/nemecký ale slovenský???
A ak Slováci Zetor predajú Talianom, tak bude talianský? Takže aj naše Elektrárne by mali premenovať na talianské?
už pred pár rokmi prudko poklesla produkcia v českých a slovenských pobočkách firmy Foxconn, pretože presunuli veľkú časť výroby do Ruska, takže toto som čakal
To iba miestni painteligenti ešte ani len netušia, aké nezmysly si nechali natlačiť do hláv...
myslíš takých trollov, ktorí nevedia, že Zetor je slovenská firma?
asi takto?
smetiar - gramotní vedia, okrem teba, a tebe podobným, že Zetor je Slovenská firma
Bez fotky Stanko1
6327212 dnes
22:10 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
myslíš takých zúfalcov, ktorí nevedia, že Zetor je slovenská firma? :DDDD
smetiar - gramotní vedia, okrem teba, a tebe podobným, že Zetor je Slovenská firma
Bez fotky Stanko1
6327212 dnes
22:10 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
Stanko1, skús mi vysvetliť, podľa čoho vy, gramotní viete že Zetor je slovenská firma? Lebo my negramotní sme si istí, že česká :DDDD
smetiar - gramotní vedia, okrem teba, a tebe podobným, že Zetor je Slovenská firma
Bez fotky Stanko1
6327212 dnes
22:10 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
Stanko, od niekoho, kto mi napíše, že gramotní vedia, že Zetor je slovenská firma, to skutočne sedí :DDDD
smetiar - gramotní vedia, okrem teba, a tebe podobným, že Zetor je Slovenská firma
Bez fotky Stanko1
6327212 dnes
22:10 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
Stanko, Stanko, Staníček náš gramotnúčky, tak on je Zetor slovenská firma? To vážne? Takže, ak by trebárs Facebook kúpili Slováci, tak by sa stal slovenskou firmou?
S týmto štýlom myslenia sám seba radíš ku elite národa? Tak potom sa nedivím, že prezidentkou bude Čaputová,ak máme takú elitu... :DDDD
Sulík sa teraz neodváži proti ním nič povedať, lebo mu je jasné, že Kiskova strana bude brať hlavne jeho voličov. Tak už len tíško dúfa, že ho zoberú do partie
Nedivil by som sa, keby zmenil rétoriku aj voči Únii
takže pre istotu sa tam ani nehlásiš?
Odporúčame