no možeš začať. Rád sa pobavím :DDDD
chlapče, povieme si časom, kto na akého koňa stavil...
a ako sa odpovedá, keď "nestranný" úradujúci prezident bezostyšne podporuje jedného z kandidátov?
to bola stretnutie veľmi zaujímavej dvojice. Jedna nevie poriadne doložiť nielen svoju prax,ale ani vzdelanie a ten druhý za 30 rokov po návrate má ako jediný výsledok svojej činnosti to, že mu Havel vrátil rodinné majetky. Dokonca aj také, na ktoré bol ich nárok viac,ako pochybný...
pupuš, ukľudni sa, lebo ti pukne žilka. Ja sa divím tomu Györgyövi, že radšej, než do vás, neinvestuje do splátky štátneho dlhu USA :DDDDD
a ty vari nevidíš tú obrovskú zmenu? Vtedy bol Kiska a teraz Čaputová, to predsa stačí niekomu ku spokojnosti. Aspoň na trolloch, ktorí ju tu bránia aj za cenu vlastného zhovadenia, to je jasne vidieť
Stanko, znovu zhadzuješ sám seba, ako minule so Zetorom?
Tebe nepovedali, že ak je niekto prezidentom (a dokonca nemusí byť ešte ani inaugurovaný), tak všetko čo robí, je politicko-diplomatickým krokom?
ty si vážne myslíš, že každý píše podľa manuálu, ako ty? :DDDD
prosím ťa, nepíš o veciach, ktorým nerozumieš. Skús si najprv ujasniť, čo je diplomacia a ako sa nazývajú takéto kroky špičkových štátnych predstaviteľov...
Na TASR neútoč, oni sú totiž "vaši". To ti nepovedali? :DDD
ak už teraz ide niekomu niečo oplácať, je to krásna ukážka jej myslenia a charakteru. Navyše, ak už chcela, mala si v ČR k tomu nájsť relevantnejšieho politika. Schwarzenberg je na českej politickej scéne asi ako u nás Radičová - nikto.
Jeho TOP09 reálne hrozí, že v následujúcich voľbách do parlamentu neprejde. Alebo, žeby jednali o tom, že aj im bude kampaň robiť Shaviv?
Každopádne platí, že Čaputová ešte ani nezačala a už to pokašlala. Takže skutočne plní sľuby a ide v šľapajách Kisku...
mal by si vedieť, že KAŽDÝ štát má presne upravené, kedy a pri akej príležitosti sa može hrať ne jeho území hymna cudzieho štátu
Peťko, Peťko, ako vždy príspevok o ničom, s nulovou vypovedacou hodnotou
už keď sa prevalilo, že Kiska plánuje v politike pokračovať, som tu napísal, že najviac na to doplatia Sulík, Matovič a Kollár
Sulík touto ponukou potvrdil, že si to uvedomuje
Jednoducho, pravicové spektrum parlamentu bude zložené z PS a Kiskoidov
takže NAKA je skorumpvaná "jednotka", ktorá vyšetruje len tých, na ktorých jej súdruhovia zo SMERu ukážu? Takže aj na tých dvoch poslancov odsúdených za nástenkový tender ukázal SMER?
Ja som si myslel, že to bola zásluha opozície a nie SMERu :DDDD
neprekrucuj veci a nesnaž sa vymotať z nezmyslu, ktorý si napísal. Radšej priznaj, že si napísal somarinu podobne, ako si tvrdil, že Škoda Vagónka nikdy nevlastnili Američania
Stanko1 prv, než začneš niečo písať, najprv si naštuduj realitu. Tu ti dávam ako to s firmou Škoda Vagónka bolo v skutočnosti a vyhľadaj si tam vlastnícku štruktúru od r. 2000
skús si naštudovať genézu súčasnej firmy Škoda Vagónka Ostrava, aby si tu už prestal písať tieto nezmysly
Stanko, načo to trepeš takéto nezmysly? Skús si overiť, kto ich vlastnil ešte pred asi 10 rokmi
Kapišto???
Odporúčame