na slovenskom Zetore? :DDDD
na slovenskom Zetore? :DDDD
vari si tam bol s ním? Na Zetore? :DDDD
nie každý je tvojím krajanom, Topolčancom :DDD
Matovič je z Topolčian? Ja som si myslel, že z Trnavy :DDD
lenže ona ešte aj v tom smetiarstve klamala, takže veľmi nemáš byť na čo hrdý
prečo si myslíš, že každý je,ako ty?
krásne si to napísal o tom Kiskovi, skutočne :DDD
začni najprv u tej svojej slovenčiny, lebo tá je prachbiedna
skús niečo o článku namiesto trollovania o autorovi
on práve zaplakal nad Čaputovej vedeckými brožúrkami :DDD
Stanko a teraz skús tú o Zetore a Škoda Vagónka :DDDD
To je tá Čaputovej angličtina? A teraz to skús preložiť...
prečítaj po sebe, čo si napísal a potom popremýšľaj nad tým, kto tu kokce :DDD
len ty nechaj tieto starosti na nich. To nie je na tvoje mozgové kapacity :DDD
Ale daj ešte niečo. Tvoje konšpirácie ma dobre bavia :DDD
zato ty počuješ aj trávu rásť, že?
Nechaj tieto veci na tých, ktorí majú viac rozumu. Na teba to je príliš zložité. Tebe stačia kydy Tódovej a Matoviča :DDDD
tu niekde písal Kiska?
ty používaš pampersky? To ťa neučili, že stačí si zájsť na WC? :DDD
ty máš o neho nejaké starosti...len to nechaj na neho, doteraz všetky súdy povyhrával a vy teraz plačete, že vraj preto, lebo sa delil so sudcami :DDDD
Odporúčame