on vykrikuje, že vyhral? Kde si to počul?
A že dáva sťažnosti na Ústavný súd? Ak je pravda, že 10000 ľudí volilo na falošné voličské preukazy, potom má na to právo a ÚS je od toho,aby rozhodol
Tomu sa hovorí demokracia. Chápem, že netušíš,čo to je,ale zatiaľ ju tu máme, tak nezostáva nič iné, len to rešpektovať...

