ynteligentoš, skús poprosiť vajdu,nech ti vysvetlí, o čom som písal...
ynteligentoš, skús poprosiť vajdu,nech ti vysvetlí, o čom som písal...
pobirmovaný, ja nemožem za to, že nevieš čítať :DDD
no vidíš, a znovu si v koncoch, tak urážaš. Potom sa tu rozplač, že ťa odmenili :DDD
pobirmovaný, ja skutočne nemožem za to, že nedokážeš pochopiť krátky písaný text...skús si ho nechať niekým vysvetliť :DDD
staré, Rusi pijú vodku, to ti ešte nepovedali? :DDDD
tak potom prečo rozprávaš len po rusky? :DDD
vieš nám vysvetliť, kto tu rozpráva o perfektnej angličtine s perfektnou výslovnosťou?
Budeš asi prekvapený, ale keď som kedysi hovoril bývalému britskému kolegovi, že mám obavy rozprávať po anglicky, lebo nemám dobrú výslovnosť, on sa začal smiať, že perfektnú výslovnosť nemajú ani rodení Angličania
Takže zase je tvoj príspevok o ničom...
nemyslím, že nás zaujímajú konšpirácie Tódovej :DDDD
a ty si čaputotroll, ktorý vie iba po rusky? :DDDD
ty si s tým začal, tak odpovedz :DDD
problémom je, že všetko, čo napíšeš je nakoniec iba hŕstkou náhodne vybraných slov, ktorým evidentne nerozumieš ani ty sám :DDDD
minimálne posledných 5 rokov skutočne nemali :DDDD
oni to inak nevedia. Oni sú tí slušní...
pobirmovaný, pre zábavu si tu ty. Už si rozdýchal, že ti Fico nechce požičať Troškovú? :DDDD
učím sa od vášho Lebofico :DDDD
takže ty vieš iba po rusky? Vďaka za informáciu :DDDD
zase trpíš samomluvou? A potom tu budeš vyplakávať, že ťa admin po zásluhe odmenil...
žeby úžerníčil v Dobrom anjelovi
toho poznáš ty, tak nám to povedz
Odporúčame