o sa nezmožeš na nič iné, len na copy/paste? :DDDDD
tak vymenuj všetky svoje nicky, vtedy sme ťa krásne nachytali. Prezradil si sa ani to veľmi nebolelo :DDDDD
o sa nezmožeš na nič iné, len na copy/paste? :DDDDD
tak vymenuj všetky svoje nicky, vtedy sme ťa krásne nachytali. Prezradil si sa ani to veľmi nebolelo :DDDDD
pupuš, spýtaj sa svojho guru Fígeľa, prečo asi
kľud, vážení, skúsená advokátka Brusel zažaluje na Medzinárodnom súde a bude to vybavené. Veď má s tým bohaté skúsenosti a Američania jej potom dajú ďalšiu cenu....
prečo silou-mocou ukazuješ svoju neschopnosť pochopiť krátky písaný text?
on to je taký miestny nešťastník, ktorý si o sebe myslí,aký je mačo a pritom je iba trtko :DDDD
som rád, že ma tam dáš, veď tam dávaš všetkých, ktorí ti dávajú otázky na ktoré v manuáli odpovede nemáš :DDDD
a kde to ja píšem? Zase si nepochopil krátky text?
jasné, tak si spočítal všetky svoje nicky? Dobre sme na tebe vtedy pobavili. Znovu si nám potvrdil, že si na tom mentálne chabo, keď si naletel na tak priehľadný trik :DDDD
Vidím, že si o tom stále presvedčený, takže si mentálne nijako nepokročil :DDDDD
trollko spýtaj sa Dzurindu,aké podmienky vyjednal pre podporu slovenského poľnohospodárstva
o sa nezmožeš na nič iné, len na copy/paste? :DDDDD
tak vymenuj všetky svoje nicky, vtedy sme ťa krásne nachytali. Prezradil si sa ani to veľmi nebolelo :DDDDD
ty sa ukazuješ ako omnoho sprostejší. Pre tunajších diskutérov je tvoja sprostota nedosiahnuteľná :DDDD
ale veď predsa tie reťazce sú z demokratického Západu a nie z Ruska, tak predsa oni také niečo neurobia...či?
ak som ja retard, čo si potom ty? De*il?
opozičný zlepenec by ho rozkradol určite
upresni, kde v tom zákone sa píše o zvyšovaní cien
keby si niekedy premýšľal, pochopil by si,aké nezmysly píšeš...kde v tom zákone sa píše o zvyšovaní cien? Vieš to ukázať?
to sa nezmožeš na nič iné, len na copy/paste? :DDDDD
tak vymenuj všetky svoje nicky, vtedy sme ťa krásne nachytali. Prezradil si sa ani to veľmi nebolelo :DDDDD
to sa nezmožeš na nič iné, len na copy/paste? :DDDDD
tak vymenuj všetky svoje nicky, vtedy sme ťa krásne nachytali. Prezradil si sa ani to veľmi nebolelo :DDDDD
to má byť vyhrážka? Nedaj sa vysmiať :DDDDD
Odporúčame