trolle, ty si ešte stále nepochopil, že si naletel? Alebo iba tupo trváš na svojom, lebo si myslíš, že tým to zmeníš? :DDDDD
Stále si mi ešte neodpovedal, koľko nickov máš okrem toho a dalekoodbratislavy
trolle, ty si ešte stále nepochopil, že si naletel? Alebo iba tupo trváš na svojom, lebo si myslíš, že tým to zmeníš? :DDDDD
Stále si mi ešte neodpovedal, koľko nickov máš okrem toho a dalekoodbratislavy
myslíš takto?:
to sa opýtaj toho trula, čo naň reagujem
tiež sa pýtam ktorá má iq ako on :))) negatívne...
bjutysmis bjutysmis
6310309 dnes
13:40 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
a vieš aj jasne povedať, prečo si ho spomenul,keď so Slovenskom nemá nič spoločné?
no vidíš, konečne si ukázal,aký si pribrzdený. Sám seba natrieš, že si naletel na udičku,ako taký trtko. Čakali sme, kto sa na to chytí a nakoniec si sa chytil ty.
Svoju mentálnu vybavenosť si potvrdil aj na tejto debate, keď nedokážeš pochopiť krátky písaný text
Ale čo možme čakať od dutej hlavy? Len duto znejúci zvuk :DDDD
no vidíš, konečne si ukázal,aký si pribrzdený. Sám seba natrieš, že si naletel na udičku,ako taký trtko. Čakali sme, kto sa na to chytí a nakoniec si sa chytil ty.
Svoju mentálnu vybavenosť si potvrdil aj na tejto debate, keď nedokážeš pochopiť krátky písaný text
Ale čo možme čakať od dutej hlavy? Len duto znejúci zvuk :DDDD
mirečku, mirečku, aj ty si iba ďalší nick bjutysmisa? Neverím, že takým , ako zvykne písať klasik pupuš, neostrých tu je viac...
nebuď trápny a konečne si priznaj, že tvoja mozgová kapacita nedokáže pochopiť krátky písaný text.
Dokázal si to aj tým, že si sa vtedy nechal tak krásne nachytať a pritom sme sa ani nemuseli veľmi namáhať, len sme čakali,ako na rybách, čo za rybičku sa chytí
A chytili sa myška s mäkkým :DDDD
za zlých zlodejských komunistov mali obchodné podniky,ako Zdroj, Jednota rabat vo výške 2-25% podľa druhu tovaru, pričom ten vyšší bol na nepotravinársky tovar
Dnes majú demokratické reťazce rabaty 100-300% + plus zaskladňovacie poplatky + povinnosť dodávateľov odoberať späť tovar po záruke a spústy ďalších "obchodných" podmienok, ktorými navyšujú svoje zisky, pričom vo svojich domovských štátoch ich nepoužívajú
To mi chce niekto narozprávať, že tých 2,5% by im sposobilo krach????
To je iba rozprávka pre ľudí mentálnej úrovne trollov,ako bjutysmis, MrFígeľ,...
Čo má Babiš so Slovenskom? Okrem toho, že sa tu narodil?
načo tá nervozita? Veď on sa iba slušne spýtal a dokonca ti aj slušne vykal :DDDD
myška zmagorená,ale veď my už vieme, že nedokážeš pochopiť krátky text. Už to nemusíš neustále dokazovať :DDDDD
chlapčok,ale veď toto sú demokratické a ľudomilné reťazce. Veď dokonca aj reklamu majú niektoré, že Máme radi Slovensko.... či?
to je všetko, na čo sa zmožeš? Ďakujem, že neustále potvrdzuješ, čo napíšem :DDDD
trollko, odborníkom na copy/paste si tu ty. Ja len tvrdím, že si nám krásne naletel, keď teraz tvrdíš, že ja a bardejovčan sme jedna osoba
Viacero nickov tu máš len ty a tvoji kámoši. A svoju inteligenciu si ukázal aj reakciou na moj príspevok vyššie, kedy si vobec nepochopil, čo som napísal :DDDD
A to už po tebe ani nechcem,aby ti došlo, že to bola irónia. To by na teba bolo už príliš :DDDD
ale to my vieme, veď si možno nebol ani na svete,ale spýtaj sa tatka
ale možeš sa ho spýtať, ako vtedy vyjednávali...či?
a čo povieš na extra daň na dovoz áut, ktorou idú v USA zachrániť tamojší automobilový priemysel? Už toi to prišlo?
jasné, a potom, že prečo si nám minule tak rýchlo nalatel a ani sme sa nemuseli veľmi namáhať. Ale to nie tvoja chyba. Tam, kde je prázdna hlava nemožem čakať, že pochopia krátky text :DDDDD
trapko,tušíš vobec o čom je tento článok? Kde sa v ňom píše o stíhačkách?
Tak sa spýtaj toho Dzurindu na poľnohospodárstvo a nevypisuj tu nezmysly :DDD
Odporúčame