ja? Veď vy tu o tom neustále vypisujete :DDD
no neviem, informácie o mafiánoch a ich kšeftoch máte najlepšie vy, tak sa pýtam vás,ako odborníkov
keby som vedel, nepýtam sa vás, ale vy všetko viete, o všetkom máte prehľad, tak mi iste fundovane odpoviete, či?
chlapci, už ste zistili koľko dostal Dzurinda za super kšefty pri privatizácií bánk, kedy ich predal za menšiu sumu, než akú predtým do nich investoval štát?
chlapci, a už viete ako spolupracoval Kiska s popradskou mafiou pri pozemkových kšeftoch a prečo práve jeho firmy mafia nijako neohrozovala?
chlapci radšej nekonšpirujte, lebo sa prekonšpirujete do Pezinka
Radšej skúste premýšľať o Haščákovi a úlohe jeho médií pri jeho obrane :DDDD
jasné, že sú. Aj na Harabína mal Lipšic dokonca aj prepis odposluchu, len ten odposluch sa potom nepodarilo nájsť. Ale čo už, na takých,ako ty stačí aj toto...
no čo už? Ďalší článok bez dokazov, presne ako Ficov, či Harabínov telefonát...
aj o Kiskovi ste rozprávali,ako bude v zahraničí rešpektovaný a vieme,ako to dopadlo. Ty si vážne myslíš, že ona bude viac rešpektovaná, než Šefčovič?
čítajúc príspevky tých podo mnou sa stále viac potvrdzuje pravdivosť slov v blogu. Hvizdik, máš jednoznačne pravdu
skús trochu premýšľať, kým niečo napíšeš
Takže, teraz máme novú prezidentku a zostáva nám len čakať,ako dopadnú parlamentné voľby. Ak potvrdia trend, že voľby rozhodujú médiá, potom Pánboh pomáhaj Slovensku
Ešte, že som v minulosti bo veľmi rozumný a zabezpečil som si, že si možem vyberať medzi tromi štátmi, v ktorých možem veľmi spokojne žiť. Ľutujem však tých Slovákov, ktorí túto možnosť nemajú a hlavne ľutuje invalidov, dochodcov a podobné skupiny obyvateľstva, ktoré v prípade, že sa do vlády dostanú takí, ako Sulík Zajac a im podobní, budú mať veľmi ťažký život, podobne, ako to bolo za bačovania takých sociálnych netvorov, akým bol Kaník...
Skutočným dovodom bolo, že ak by zostala v Komore, táto by ju za tie pochybenia mohla potrestať a to gokonca aj vyškrtnutím zo zoznamu advokátov, čo by bolo fatálne
Čaputová však má šťastie v tom, že na Slovensku je veľmi silná skupina voličov (prvovoliči, ženy,...), ktorým sa jej podarilo zahrať na city a tí za ňu bojovali bez toho,aby uvažovali reálne
Druhým faktorom, ktorý jej pomohol, bol faktor Kotleba. Tento už po niekoľkýkrát ukázala, že v skutočnosti pracuje pre opozíciu. Bolo to vidieť pri hlasovaní o voľbe sudcov ÚS, kedy de facto stál za Kiskom, ktorý ho ani nepozval do Paláca...Bolo to vidieť aj pri jeho nechuti odstúpiť a podporiť tak pronárodné sily. To, že mal šancu postúpiť do druhého kola neobstojí, pretože nemal. Ak by postúpil Harabín, nemohli by Čaputovci použiť argument Lebosmer a výsledok by bol pre nich veľmi neistý. Bolo vidieť, že tejto varianty sa veľmi báli,aj preto tie útoky na Harabína
Tak máme za sebou voľby Prezidenta SR. Tí, ktorí dúfali, že konečne budeme mať na tomto poste človeka, ktorý bude rešpektovaný doma aj v zahraničí, asi sú veľmi sklamaní. Avšak na druhej strane tieto voľby ukázali v plnej nahote, aký je ten slovenský národ. Slováci vedia nadávať v krčme, spoza kompu, vedia sa sťažovať, aký majú ťažký život. Ale ak majú ísť a využiť šancu veci zmeniť, buď zostanú doma, lebo sme sklamaní, alebo naletia médiám
Napriek tomu, čo tu vypisujú niektorí (evidentne organizovaní) trolli, o tom, aká to skvelá a skúsená žena, faktom je, že sme si znovu zvolili marketingový produkt. V prípade Kisku som to ešte chápal, lebo ľudia o ňom mali len minimum informácií. V prípade Čaputovej je to veľmi zlá známka pre voličov, veď aj to, že sa dala vyškrtnúť zo zoznamu advokátov veľa hovorí. Rozhodne to nebolo preto, lebo ide do politiky. To boli len marketingové reči pre veriacich, aby neprepadli pochybnostiam a evidentne jej uverili.
chlapče, ak ešte pár rokov požiješ a naberieš trochu životných skúseností pochopíš, že podľa verbálneho vystupovania posudzuje ľudí iba človek, ktorý o ľudskom správaní veľa nevie...
spýtaj sa politológov, oni ti to vysvetlia. Ja nemožem za to, že nerozumieš veciam
chlapče, podľa tvojej teórie si fašistom aj ty. Uvedomuješ si to vobec?
Odporúčame