no vidíš, ako si krásne ukázal svoju pravú tvár.
Takže, podľa toho, čo píšeš, si fašista aj ty, keď nadávaš a ubližuješ príslušníkom tvojho národa
Ďakujem za vysvetlenie
no vidíš, ako si krásne ukázal svoju pravú tvár.
Takže, podľa toho, čo píšeš, si fašista aj ty, keď nadávaš a ubližuješ príslušníkom tvojho národa
Ďakujem za vysvetlenie
jasné, vedel,ale zverejniť to sa bojíš. Takže kto ti má veriť, že vieš a netáraš? Jasné, že nevieš :DDDD
to vieš, sledujem,kto čo píše, takže na rozdiel od teba vcelku viem veci odhadnúť. Už vieš čo je fašizmus a čo liberalizmus?
nemože, nevie. Písal tu o fašizme a liberalizme,ale doteraz som sa od neho nedozvedel,čo to je. Takže len tára o veciach, ktorým nerozumie...
takže evidentne neodpovieš. Proste iba táraš nezmysly,ktorým nerozumieš. Práve si to dokázal. A nefandi si, ty mňa určite nerozčúliš :DDDD
trollko, nerob zo seba tupelo. Ja stále ešte verím, že až také tupelo,akým sa robíš, nemožeš byť, tak ma nechci sklamať :DDDD
tak povedz, čo to je ten fašizmus a liberalizmus. Zatiaľ sa iba vykrucuješ, lebo evidentne nevieš, o čom píšeš, tak som ti chcel našepkať,ale vidím, že zase nič :DDD
prečo máš potrebu vyjadrovať sa k veciam, ktorým nerozumieš?
ty si ešte nikdy nepočul o "volení nohami"? Je ťažké komunikovať s niekým, kto má problémy s pojmami. Skús si trochu veci naštudovať
aha, tak toto je ten tvoj problém. A aj vieš popísať význam tej vety? Vari je to vyhrážanie sa strieľaním,ako to robíte vy a váš Emilko?
oni strieľajú iba spoza klávesníc
Bez fotky antismetiar
6302717 dnes
12:36 Reagovať | Toto je Váš príspevok.
ty si mal nejakú vec? Veď si najprv podporoval Sulíkovho Mistríka a potom odrazu bola hviezdou Štefunkova Zuzka. Kam vietor, tam plášť
preto sa pracuje s počtami, ktoré ju reálne volili. Spýtaj sa analytikov, prečo
nevykrucuj sa,ale odpovedaj. Vlastne toto si asi na SME alebo Nku nenašiel,tak nevieš odpovedať...
Odporúčame