véééľmi zjednodušený prístup. A čo tí, ktorí celé toto zlodejstvo vymysleli a zrealizovali? Tí sú vlastne poškodení, že????
véééľmi zjednodušený prístup. A čo tí, ktorí celé toto zlodejstvo vymysleli a zrealizovali? Tí sú vlastne poškodení, že????
nevieš vymenovať, čo sa od roku 2013 v Európe zmenilo? Ty si tých 6 rokov prežil kde?
Andrejko, ja (podľa takých,ako ty) hlúpy (ne)volič SMERu sa tu už druhý deň snažím od vás, vysoko informovaných múdrych znalcov Istanbulského dohovoru, ktorého hlavnou zásluhou je vraj boj proti násiliu na ženách, dostať relevantnú informáciu, ako tento dohovor pomohol zlapšiť situáciu v boji proti násiliu na ženách v takých superdemokratických štátoch, ako je Nemecko, Francúzsko, Švédsko,...
Tieto štáty majú Istanbulský dohodvor ratifikovaný už niekoľko rokov, tak nejaké pozitíva už predsa musia byť vidieť, keď je taký nevyhnutný pre boj proti násiliu
Odpovieš mi aspoň ty, alebo tu znovu budem čítať iba nezmyselné copy/pasty?
už druhý deň sa tu snažím od trollkov dostať informáciu, ako prispel Istanbulský dohovor ku zlepšeniu situácie žien v štátoch, ktoré ho ratifikovali, napríklad Nemecko, Francúzsko, Svédsko.
Ak je ten dohovor taký potrebný pre zníženie násilia na ženách, ako hovoríte, tak potom pre vás iste nebude problém zhodnotiť blahodárny vplyv jeho aplikácie v týchto vysokodemokratických štátoch...
napríklad to, že sme zistili, že ten dohovor v mnou spomínaných štátoch nijako nenapomohol zlepšeniu situácie žien?
napríklad také, že je skor zneužívaný na zdovodnenie na neustále navyšovanie práv roznych menšín, napríklad sexuálnych?
napríklad také, že sa zneužíva na zdovodňovanie správnosti bezbrehého prijímania migrantov?
je plno dovodov, ktoré sú príčinou zmeny názoru na tento dohovor. Čo si na tom nepochopil?
Stanko, a čo povieš na satirika Emila. Takisto už úplne prebral maniere Muftyho?
to je tá utláčaná menšina, ktorej je potrebné pomáhať?
pozri sa napríklad do Nemecka, ako tam tento dohovor znížil násilie na ženách. Čo myslíš? Je tam menej útokov na ženy?
Odpoviem ti takto:
Asi pred mesiacom som bol v jednom menšom nemeckom mestečku na návšteve u kamaráta. Boli sme v reštaurácii a ja som sa ho spýtal,ako to vlastne s tými útokmi na ženy, o ktorých píšu naše médiá. Chlap okamžite znervóznel a potichy mi povedal, že o tom sa porozprávame, až sa stretneme v Česku. Pritom sme rozprávali po česky/slovensky, takže bol malý predpoklad, že nám niekto rozumie
Aj tak o tom odmietol rozprávať. Prečo asi? Veď,ak ten Dohovor rieši otázku násilia na ženách, tak potom sa situácia musela jasne zlepšiť. Či?
trolle, ja nikoho neobhajujem a klamárov už vobec nie. To iba vy do zblbnutia obhajujete DPHáčkara, pozemkového podvodníka a úžerníka
A že sa zmenil Ficov názor? Spýtaj sa jeho prečo, to ja neviem. Ja iba viem, že v Nemecku,Švédsku, Francúzsku jeho prijatie nemylo žiadny vplyv na zníženie násilia na ženách, skor naopak
Takže evidentne je toto iba dovod pre hlupákov
trole, len hlupák nemení svoje názory. Ty svoje nemeníš? :DDD
Slovenská debatná asociácia dostala za úlohu odtrolovať túto tému na Pravde, lebo ich šéfovia sú zúfalí z toho, že zmagorili iba minimum obyvateľov Slovenska :DDDD
Chlapci, ak už niečo píšete, najprv o tom premýšľajte :DDDD
CEDAW :DDDD
Spýtaj sa Matoviča, prečo boli proti...
pupuš, nič mi neodpovedal, len koktal, že nevie. A čo si skopčil ty? Len ďalší nezmysel. Skús popremýšľať prečo. Trochu ti pritom našepkám: "váš úžernícky guru kedysi povedal, že iba hluoák nemení názor"...
A teraz premýšľaj trollko :DDDDD
no vidíš, na návrh koalície rozhodol, že je to proti záujmom Slovenska. A teraz odpovedz na moju otázku
pupuš, mal by si tu ešte skopčiť aj svoj hlasovací lístok. Inak ti nik neuverí a šekely neprídu :DDD
ale no, pupuš- zbino-delawarre. Dočkám sa priamej odpovede,alebo iba budeš drístať?
to má byť odpoveď na moju otázku? To myslíš vážne? Na priamu otázku daj priamu odpoveď a nezavádzaj
chlapci, vás už viac plieskať ani nie je potrebné. Vás dosť fackuje váš nešťastný život :DDDD
delawarre, už si zistil, aký vplyv má Istanbulský dohovor na žníženie násilia na ženách v štátoch, ktoré ho ratifikovali, napríklad Nemecku, Francúzsku, Švédsku?
Odporúčame