nebudeš ty nakoniec, ako Kiska: tatko veľký komunista a syn......
nebudeš ty nakoniec, ako Kiska: tatko veľký komunista a syn......
na Slovensku sú nejakí novinári?
vari si to nenapísal? Tak buď chlap a priznaj sa k tomu,aká si mentálna spodina
Nepoznám, to je niečo ako Skupina Malomocných Exkrementov a Retardov - Služby Debilom?
veganvirgin veganvirgin
dnes
19:09
ty si z toho úplne zmagorený,ale nezúfaj, čas to napraví, len sa drž v kľude :DDD
už som ti tu písal, že takto sa rozprávaj s tým,kto ťa urobil a nauč sa slušne komunikovať, lebo to, čo predvádzaš je úplná žumpa, takže nemáš právo moralizovať
Nepoznám, to je niečo ako Skupina Malomocných Exkrementov a Retardov - Služby Debilom?
veganvirgin veganvirgin
dnes
19:09
na hodinách zemepisu bol chorý :DDD
Čaputotrollkovia, čo tá vaša nervozita? Veď tá iluzórna advokátka to už má isté... Či?
prosím ťa, vraj ste intelektuálna elita,ale ten tvoj pravopis s tým veľmi nekorešponduje
mojka zmagorená, a toto si zase kde vyčítala?
trollko, ty Blahovi nesiahaš ani po podrážky, ale je dobré, ak vám zaťažuje hlavičky, lebo vás donúti aspoň občas premýšľať :DDD
neviem, kto je Kšeftovič, tak sa nemožem vyjadriť
chlapčok, profesor matematiky nám počas celého štúdia prízvukoval, že VŠ dá vedomosti,ale nie rozum. Keď dnes pozerám na niektorých vysokoškolsky vzdelaných, musím mu dať za pravdu
zase tam bude jeden zbytočný človek,ako posledných 5 rokov
ona može, lebo na FB si dala, že je za Slušné Slovensko
čo tak trochu inteligentnejšie? Veď predsa vy nenadávate, vy ste Slušní...
tí zúfalci sú na tom s nervami tak, že ak by nevyhrala Čaputová, tak bude hromadné harakiri
nechaj ho tak. Oni sa na jednej strane vypisujú,ako je už výsledok jasný a na druhej sú nervózni,ako prvorodička pred porodom...
Asi sa boja, že aj by náhodou nevyhrala, tak im Shaviv nedá sľúbené šekely :DDDD
tak sa ukľudni,alebo zober rudotel :DDD
Štefunko bude taký druhý Poliačik, kde kvapká, tam sa točím
Odporúčame