ak máš niečo na mňa, tak len slušne a po slovensky, tejto nezmyselnej hatlanine nerozumiem
ak máš niečo na mňa, tak len slušne a po slovensky, tejto nezmyselnej hatlanine nerozumiem
a káže ti niekto ich voliť? My vieme, že ty iba skoroadvokátku Zuzanku :DDD
ty si ďalší taký... s takými,ako ty nemá zmysel sa zahadzovať. Až budeš debatovať slušne, potom sa možme baviť, ale tú úroveň, ktorú predvádzaš nemám záujem reagovať
to je tvoja úroveň vyjadrovania. Absolútna mentálna spodina
Nepoznám, to je niečo ako Skupina Malomocných Exkrementov a Retardov - Služby Debilom?
veganvirgin veganvirgin
dnes
19:09
veganvirgin, ty tu nadávaš do hyen klamárskych, a ty si čo??? Takéto vyjadrovanie može mať len absolútna mentálna spodina, takže takto nabudúce oslovuj doma svojho tatka!!!!
Nepoznám, to je niečo ako Skupina Malomocných Exkrementov a Retardov - Služby Debilom?
veganvirgin veganvirgin
dnes
19:09
ty ideš niekomu nadávať do hyen klamárskych??? A ty si potom čo??? Obyčajný odpad!!!!!!!! Takto sa bav doma s otcom!!!!!
Nepoznám, to je niečo ako Skupina Malomocných Exkrementov a Retardov - Služby Debilom?
veganvirgin veganvirgin
dnes
19:09
pozri do zrkadla a do hyen možeš ešte aj tatkovi
trollko, ty prispeješ na jeho lepší život a znovu tu budeš plakať,ako sa delí so sudcami :DDDD
len ty nikomu do hyen nenadávaj. Najprv si pozametaj u seba
Kiska bol za 5 rokov na oficiálnej štátnej návšteve iba v Kijeve. Uvidíme, kam pozvú túto takmeradvokátku, ktorá neovláda ani jazyky, čo je na mladého človeka, ktorý študoval už po 89-tom, kedy sa angličtina na školách bežne vyučovala, je dosť hanba...
rád si možno ty. Mňa neteší, že znovu budeme mať v Pionierskom paláci klamára
pupuš, klamár si iba ty :DDD
Alebo vari toto nie je klamstvo?
Celkom iste. Ale na 100%, povedali súdruh Harabinovie po jednoznačnom VÍ-ŤAZ-STVE.
veganvirgin veganvirgin
6299375 dnes
19:15 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
ty asi chceš byť jeho ďalším sponzorom :DDD
a kde on píše, že ich dala tlačiť ona? Ale ak nekorešpondovali so skutočnosťou, mala to nechať zmeniť, nemyslíš?
to nič nemení na tom, že podvodom,ako Kiska
byť tebou, veľmi sa do neho nenavážam, aby si sa nestal jeho ďalším sponzorom :DDDD
neviem,ako ty ale ja sa umývam niekoľkokrát denne, takže si mimo :DDDD
tak ako, ty Hamerikán? Slováci v zahraničí voliť nesmú, ale v Hamerike volil pes tvojich susedov?
myslíš tú, ktorá nevie, v ktorých kauzách vystupovala,ako advokátka, ktorá nemusela robiť diplomku (asi ako jediný študent práva na svete), ktorá počas koncipientskej praxe najzdila denne 500 km?, ktorá vraj vyhnala pezinskú skládku, pričom všetky právne podklady pripravovali právnici magistrátu?
Tomu veria iba hlupáci
Odporúčame