trollko, a ty si ako prišiel na to, že ja podporujem Smer? Predstav si, že naposledy som volil ešte SDKÚ :DDD
trollko, a ty si ako prišiel na to, že ja podporujem Smer? Predstav si, že naposledy som volil ešte SDKÚ :DDD
pupuško, priznaj, že si nepochopil, o čom píšem. Aspoň sa nebudeš takto zhadzovať...čo ti hovorí táto veta:
A to bez ohľadu na to, či sú z opozície alebo koalície, lebo všetci sú rovnakí
to čo za nezmysel si práve vypotila??? Tebe nepovedali, že právo na obhajovanie sa majú dokonca aj usvedčení vrahovia???
A ty ideš iných označovať za krepáňov??? :DDDDD
dobre robíš, keď sa takto obávaš. Ja som totiž presvedčený, že sa dozvieme ešte pekné sv*nstvá a tipujem, že budeme veľmi prekvapení, koho sme to podporovali. Teda aspoň poniektorí... :DDDD
jasné, aj malé dieťa pred rokom vedelo, že Kuciaka dala zavraždiť vláda, lebo Vadala
a nakoniec je všetko úplne inak
Milujem tých mudrlantov, ktorí neváhajú robiť závery len podľa toho, čo povie Tódová alebo Matovič...
niektorí novinári sú horší, než deti z pomocnej školy :DDD
popremýšľaj, čo ste tu vypisovali po po prevalení, že bol Kuciak zavraždený?
každopádne bude to všetko ešte asi veľmi zaujímavé. Ale aspoň sa dozvieme, čo za špinavcov sú tí naši zastupitelia. A to bez ohľadu na to, či sú z opozície alebo koalície, lebo všetci sú rovnakí
Iba hlupáci si myslia, že "tí naši sú super a tí druhí fuj..."
Všetci sú rovnakí. Ani jeden z nich nemyslí na ľudí, na Slovensko, ale iba na seba a svoj prospech
nerob predčasné závery, aby si nedopadol,ako tí, ktorí zatvárali vládu pre vraždu Kuciaka
už ste raz naleteli na ich nezmysly. Chcete si to zopakovať?
a čo,ak to všetko bolo úplne inak? Čo ak to bude podobné,ako keď ste vykrikovali, že za vraždou Kuciaka je vláda, lebo Vadala a nakoniec to je úplne inak a možno to bude, že Haščák?
si si tým skutočne istý? Čo myslíš, prečo rozdelili vyšetrovanie?
po vražde Kuciaka novinári a opozícia kvákali, že to vláda je za touto vraždou, lebo najprv Vadala, potom kritika vlády,...
Vyšetrovatelia a prokurátori mlčali, čo novinárov a opozíciu privádzalo do vývrtky a Kisku s nimi
Po čase prišli vyšetrovatelia v výsledkami, ktoré ukázali hlúposť a zaujatosť opozície, novinárov a ich trollov
Situácia okolo Šufliarskeho mi to veľmi pripomína. Takisto nechajú opozíciu vykrikovať a tváriť sa, akí sú múdri. Teraz už iba budem čakať, s čím nakoniec prídu. Je dosť možné, že sa dozvieme, kto v skutočnosti za udalosťami posledného roku na Slovensku je
ty si myslíš, že je taký hlúpy, aby vám všetko vykvákal, keď ešte prebieha vyšetrovanie???
čo také priznal? Vari sa už priznal aj k tomu, že pomáhal Kočnerovi s vraždou??? Čítal si vobec ten článok?
všetci, čo vieme, ako sa vyvíja väzenská "kariéra" Černáka vieme, že je potrebné nechať Kočnera chvíľu v štátnej opatere a s postupujúcim časom začne zoznamovať príslušné orgány a aj verejnosť s tým,ako to v skutočnosti bolo
Myslím, že z toho majú poniektorí veľký strach a tak pripravujú opatrenia, aby ich prípadný Kočnerov spev čo najmenej poškodil...
Odporúčame