pupuš, to sa ešte uvidí. Ktovie, čo všetko sa o tom padlom anjelovi ešte dozvieme. Možno sa nakoniec dozvieme, že hlavou tej skupiny, ktorá pozemky kradla, bol on. Čas ukáže
pupuš, to sa ešte uvidí. Ktovie, čo všetko sa o tom padlom anjelovi ešte dozvieme. Možno sa nakoniec dozvieme, že hlavou tej skupiny, ktorá pozemky kradla, bol on. Čas ukáže
chápem, že vám žerú nervy novinári, ktorí píšu o vašom Kisiakovi pravdu,ale máte smolu, lebo nie všetci sú takí zapredanci, ako Tódová a jej kamaráti
Ak ten tragéd nechcel,aby sa o ňom písali nepríjemné veci, nemal ich robiť
pupuš, z teba vola už nik robiť nemusí :DDD
preto trepeš nezmysly a robíš sám zo seba hlu*ka? Vari ho nekúpil? A to podvodne?
pupušíno, on by mal,ale zásluhou spravodlivého sudcu Radačovského sa pozemok vrátil späť právoplatnému majiteľovi
zásluhou spravodlivého sudcu už nič
už nie je, pretože mu ho sudca Radačovský rozsudkom vzal a vrátil právoplatnému majiteľovi
pupušíno, spýtaj sa svojho KiSSku,ako ho ukradol. On ti to iste vysvetli
Gustíku, a ty ako vieš, že tu 24 hodín trollujem? Žeby preto, lebo si tu už týždeň v kuse? Ale poviem ti prekvapenie: si úplne mimo, lebo ja som (na rozdiel od teba) aj spal a dosť dlho. Takže táraš nezmysly, ako vždy :DDDD
pupuš, netrep nezmysly. Kiska ukradol pozemok Francovi. S tým nenarobíš nič
pupuš, len aby sa nakoniec neprevalilo, že to práve on je hlavou tej mafie. Zatiaľ tomu všetko napovedá
už aby si Kočner vzal príklad z Černáka a začal rozprávať.
Myslím, že sa ešte budeme diviť a možno aj zistíme, prečo sa Lipšic tak rýchlo nanominoval za advokáta Kušnírovej.
Vlastne ma celkom zaujíma aj to, načo rodičia obetí potrebujú v tomto štádiu advokátov. Nemyslím, že to je štandardná situácia, aj keď iste nie je protizákonná
nefandi si. Poviem ti niečo, čo ťa pravdepodobne bude šokovať:
Matovič na teba z vysoka kašle. Takisto aj Kiska, Čaputová, Sulík a všetci tí, ktorí si hovoria politici. Oni sa starajú iba o svoje potreby a želania a plnia iba zadania svojich skutočných chlebodárcov, medzi ktorých ti nepatríš ani náhodou...
Ty si pre nich iba trol, ktorý im raz za 4 roky odovzdá svoj hlas a ktorý platí dane a odvody, aby sa oni a ich chlebodárci mali skvele
kde som ja potvrdil, čo ona povedal? Čo si z jahody spadol?
keby len zatiahol, poniektorí si k nemu chodili aj pre pokyny,ako hlasovať pri voľbe gen. prokurátora :DDDD
prečo spomínaš len Fica? Nepočujem napríklad ani Sulíka... :DDD
A dokonca ani Kotlebu, Nicholson a ďalších :DDDD
a píšem ja niečo o trestnom konaní? Zase máš problém s chápaním? Vari chceš tvrdiť, že človek nemá právo sa obhajovať?
Zatiaľ tu ešte nie je ten váš liberálny fašizmus :DDD
Odporúčame