chudáčik poškodený :DDDD
pupuš, čo má toto spoločné s pozemkami zo Slavkova?
trollko,ak je Blaha troska, potom ty si už iba popol z tej trosky. Toľko vedomostí, koľko má on, nemá celá vaša trieda aj s učiteľom :DDD
pupuš, ty takému Blahovi inteligenčne, ale ani kariérne nesiahaš ani po päty. Ty si len také nič, ktoré si myslí, že je niekto :DDDDD
a vieš aj dokázať, že to bola jeho milenka?
trollko, nestrápňuj sa takýmito nezmyslami.
trollko,ak ti niekto povie,aby si skočil z mosta, lebo už skočil aj Jožo, Jano, Fero, Miro, Hana, Jana,... skočíš?
nehovor, ty v kostole pozeráš lesbické porno? Ty si úchyl?
veď ja viem, že zajtra :DDD
nevedel som, že si masochista :DDDD
nečítala si vyjadrenie toho pána, že na katastri bol nejaký inžinier, ktorý bol vlastne mafiánom?
hehehe, zajtra budeš za b*bca hehehe
babaryba neopakuj sa :DDDD
ale veď ja viem, že zajtra z teba urobia hl*páka :DDD
omyl, otvoril ju vždy, keď mu Bútora niečo napísal na papier. Bez neho iba nezmyselne koktal
tebe už ani ten cviker nepomože :DDD
jasné, a ty si mudrc, ktorého obalamutí každý podvodník...
zajtra zase dopadneš,ako b*bec, ktorého znovu niekto obabral a to sa tým ešte aj budeš chváliť :DDDD
pupuš, nie každý je odkázaný na manuál,ako ty
pupuš, ty si KiSSkova troll fabrika :DDDD
Odporúčame