a také niečo, že všetkého veľa škodí si počul, Emilko?
a také niečo, že všetkého veľa škodí si počul, Emilko?
mne? Kde píšem, že chýbal mne? Máš nejaký problém s čítaním?
jasné, zabudol si, že Kiska bol takisto poškodený, keď kúpil pozemok za 1800 euro...A predstav si, že podľa Kisku bol na vine štát. Na toto si zabudol
Daj ešte niečo na pobavenie,ale skús niečo nové,lebo toto už je staré :DDDD
ahaho, neprišlo prišlo. Už si tu niektorým chýbal :DDDD
Ja ti teda neviem, ale mal by si to tým Súmračníkom vysvetliť. Ale neboj, ten byt ide kúpiť vzorný platič daní Matovič a tak tam bude můzeum :DDDD
trollko, a kde ja toto píšem? Vieš to upresniť???
tí Súmračníci sú ale hnusáci, keď ho donútili ukradnúť Francovi pozemok, donútili ho k podvodu s DPH, úžere a ďalším skutkom, ktoré by taký skvelý anjel,ako on neurobil, nebyť tých hnusných Súmračníkov :DDD
oveľa väčší je Eset, Penta a konšpiračné plátky
prečo klameš? Pre teba je doležité, že kandiduje proti vašej skúsenej advokátke a všetko máte jasno :DDD
kde píšem o tom, že chcem niekomu zakazovať? Skor,ako čítam vyjadrenia jej voličov na nete, tak oni by najradšej zakazovali, zatvárali, prikazovali, určovali. Tak,láskavo, nevkládaj do mojích úst, čo som nepovedal
Alebo máš problém pochopiť vetu, zloženú z piatich slov???
keďže Harabín minimálne v oblasti práva nerobí veci bez rozmyslu,ako Lipšic, povedal by som, že má veľkú šancu uspieť
Asi aj preto chce Kiska vystúpiť v RTVS
to nič nemení na tom, že okolo PS sa motajú podvodníci a zlodeji
to, aká je skúsená advokátka potvrdila Čaputová, keď ospravedlňovala svoje pochybenie pri nahlásení živnosti tým, že vraj toto požadoval až zákon z roku 2013 a preto, že ju teraz posudzujú podľa zákona, ktorý vraj vtedy neplatil.
Ona ako skvelá a skúsená advokátka ani nevedela, že ten zákon platí už od roku 2003 a v r. 2013 bola prijatá iba novela, ktorá SAK umožnila lepšiu kontrolu jeho dodržiavania
Jej podpindosníci,ako pobirmovaný jej to, samozrejme odkývali...
Ale čo sa dá čakať od niekoho, kto najprv vyhlási, že Kiska by mal pre svoje kauzy odísť z politiky a potom povie, že Kiska je jej vzor?
Sú to proste všetko veľkí inteleguáni :DDDD
Odporúčame