no a?
otázka na čaputotrollov:
už som od vás čítal, či už tu,alebo na soc. sieťach, čo všetko vraj Čaputová organizovala, na čom všetkom má zásluhu. Až som si pomyslel, že prečo ju niekto nenominuje na nejakú Nobelovú cenu. Veď má väčšie zásluhy,ako Obama. Stále sa však neviem dopracovať ku nejakým súdnym kauzám, v ktorých by vystupovala, ako advokátka.
Takže, nechcem po vás ani jej diplomku, ani koncipientskú prax a už vobec nie jej vedecké publikácie
Stačí mi, ak vymenujete aspoň 10 káuz, v ktorých vystupovala, ako advokátka
Keďže ste ju tu propagovali, ako skvelú a skúsenú advokátku, tak to pre vás iste nebude problém...
Či?
to je číslo na tvoj idol, spiaceho knížete?
a preto povyhrával toľko procesov, že?
hlavne, že si dáš do profilu Volím Čaputovú a potom nevieš vymenovať ani niekoľko káuz, v ktorých vystupovala,ako advokátka... :DDDD
takže potom asi neznáša ani teba, pupuš. To vysvetľuje, prečo ho nemáš rád :DDD
Fico riešil prednostu Krajského stavebného úradu? To vážne? A neriešil aj správcu výhybiek v Hreňovej?
toto ma zaujalo najviac. Ako šité na plátky SME a Denník N
Chýba protistrana
Vždy si v článku skontroluj, či dostala priestor na vyjadrenie aj protistrana. Žiadny seriózny novinár nenapíše článok bez toho, aby sa pozrel aj na druhý breh.
dosť bolo zlodejov, podvodníkov a mafiánov...a preto zvolíte zástupcov Penty a Esetu... čítaš po sebe, čo píšeš?
aký si politický analytik. Až sa človeku žiada smiať.
To vážne chceš tvrdiť, že podvodníci a mafiáni vládnu na Slovensku iba teraz?
To chceš vážne tvrdiť, že za vlády Dzurindu a Radičovej tu bola demokratická idylka bez zlodejov a mafiánov?
To chceš vážne tvrdiť, že ak bude vládnuť terajšia opozícia a v jej radoch aj taký Kollár alebo Kočnerov kamarát SUlík, bude všetko v najlepšom poriadku?
To chceš vážne tvrdiť, že ak bude vo vláde DPHáčkar a pozemkový podvodník Kiska, bude všetko v poriadku???
To chceš vážne tvrdiť, že ak bude prezidentko Čaputová tak tu bude okamžite právo, spravodlivosť a demokracia???
Nezhadzuje takto sám seba
čítam tu vyjadrenia slniečkarov mirius a tiskarienka a zisťujem, že aj keby Pellegríny nepovedal vobec nič, pre nich by to bolo, že podporil Šefčoviča, presne podľa riekanky "čo sa babe zachcelo, to sa babe prisnilo"...
Detičky a čo poviete na to, že Kiska aj na statuse na FB má, že podporuje Čaputovú. Takže aj on tým, že vystúpil, automaticky podporil Čaputovú?
čítam, čo to tu píšete a vychádza mi z toho, že aj keby Pellegríny povedal čokoľvek, pre vás by to znamenalo, že podporil Šefčoviča...
ten srandista nakoniec sám seba natrel, že bol neschopným prezidentom
no vidíš, a pritom jeho tatko mal tento štát,ako svoj vzor
čo mám vyvrátiť? Svoje názor, že sám neveríš tomu, čo si napísal? :DDD
Odporúčame