takže Fico, ktorý podľa vás vydáva príkazy Polícii, NAKA, prokurátorom a aj sudcom, neubránil svojích ľudí?
Či ako to vlastne je? Dajte nejakú Tódovej teóriu, nech sa pobavíme :DDD
takže Fico, ktorý podľa vás vydáva príkazy Polícii, NAKA, prokurátorom a aj sudcom, neubránil svojích ľudí?
Či ako to vlastne je? Dajte nejakú Tódovej teóriu, nech sa pobavíme :DDD
len aby si ešte nebol veľmi prekvapený, ako sa toto všetko vyvinie
tí, čo to robia vyznávajú teóriu, že čím horšie, tým lepšie
trollkovia a dokazy by neboli?
V tejto pseudokauze ma skor zaujíma, odkiaľ má Matovič tieto prepisy, lebo som si nevšimol, žeby bol advokátom niektorej zo strán kauzy a už vobec nie jednou zo strán...
Príslušní vyšetrovatelia a prokuratúry by sa mali začať vážne zaoberať vynášaním vecí z tohto vyšetrovania, lebo to skor vyzerá, že niekto tým sleduje zmarenie vyšetrovania, trebárs aj tým, že sa vyhlási za zmätočné
už dávnejšie premýšľam, že Fico a Smer asi riadne šliapli niekomu na otlaky, alebo minimálne mu zmarili pokútne kšefty.
Ako inak vysvetliť tú protismerácku a protificovskú kampaň, trvajúcu už 12 rokov? Najúsmevnejšie na tom je to, že veci, ktoré na nich doteraz vytiahli, sú len buď nepodstatné a podružné záležitosti, alebo vyslovené nezmysly. Skutočných káuz, ako Váhostav, bolo len minimálne množstvo. Dokonca omnoho menej,ako mali Dzurindovci za 4 roky a Radičovci za dva...
Preto sa vyťahujú, alebo skor vyrábajú nezmyselné pseudokauzy, ako Vietnamec, telefonát s Vadalom, Trošková a podobne, ktoré sa nakoniec ukazujú, ako nezmysly
Sú to kauzy podobné tej, o ktorú sa pokúsila hviezda opozičných pisálkov, ktorá išla urobiť z pána školníka pedofila, lebo spomínal, že ho potešia jeho deviatačky. Potom sa prevalilo, že tie deviatačky sú jeho dcéry... Tak nejak mi pripadajú aj kauzy Fica a Smeru
A hlupáci sú schopní všetko toto bez rozmyslu odkývať.
tá voľba proti Smeru je iba zámienkou, ako presvedčiť ovce, že sa tu bojuje za nejakú spravodlivosť...
Potom sa prevalí, že po skončení konania na Medzinárodnom súde primátor Pezinku napísal v miestnych novinách, že všetky právne podklady pre túto kauzu pripravili právnici mesta. Takže druhé klamstvo...
Celý čas nám tu Čaputová a jej tím tvrdia, že je to občianska kandidátka a pritom jej kampaň financuje jej strana a hlavne jej predseda Štefunko...dokonca zaplazil aj reklamu na Markíze, čo je flagrantné porušenie zákona. Čaputová nás chce presvedčiť, že stačí povedať, že pochybil...takže tretie klamstvo?
Vrcholom všetkého je, že jej kampaň robí firma, ktorá patrí Izraelčanovi, ktorý je v Čiernej Hore vyšetrovaný za pokus o štátny prevrat a dokonca aj za pokus o vraždu premiéra...Ak je toto pravda, potom sa máme na čo tešiť, až bude Čaputová zvolená...
je zrejme, že druhé kolo asi nič nezmení na víťazstve Čaputovej, čo nie je príliš dobrá známka pre slovenského voliča.
Nie preto, lebo vyhral kandidát opozície. To mne osobne nevadí. Problémom je, že vyhrá niekto, kto je nevýraznou osobnosťou, ktorá nevie doložiť nič relevantné, čo by bolo výsledkom jej práce
Nemusíme ani rozprávať o jej vzdelaní, ani o koncipientskej praxi.
Pre mňa, ako voliča je doležité, že nás tu celý čas presviedčajú, aká to je skúsená advokátka a nakoniec, okrem asi 5 platobných rozkazov, nie je možné dohľadať žiadne kauzy, v ktorých by táto skúsená advokátka zastupovala nejakého klienta. Takže prvé klamstvo, ktoré nakoniec skončilo jej žiadosťou o výmaz zo zoznamu advokátov...
Celý čas tu jej propagátori argumentujú kauzou pezinskej skládky. Vraj bolo je zásluhou, že skládka bola zrušená. Dokonca dostala za to aj cenu v Amerike...
myslíš toto?
Tam, kde je, se dostala kvůli tomu, jaká je a ne kvůli penězům a kampani. Jejím preferencím nejvíc pomohly televizní diskuse. A ty jsou zadarmo.
dracek_soptik dracek_soptik
6289335 dnes
10:31 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
čítal si pozorne? Ak áno, tak by si prišiel na to, že som iba reagoval na nezmysel tvojho kámoša. Vari ti nevadí, že som použil jeho štýl?
to je pravda, ty si konštatoval. To však nič nemení na tom, že si napísal nezmysel. Takže upravím svoju otázku: kto prvý nezmyselne reagoval?
jasné, nie kvoli peniazom, a preto je je kampaň doteraz najdrahšia v histórii Slovenska :DDDD
ako vždy, aj teraz si úplne mimo realitu
a idete tam všetci z Ústavu?
nehovor, a netvrdila vari, že je občianskou kandidátkou a pritom jej kampaň financoval Štefunko z PS?
Čítaš po sebe, čo píšeš?
tebe dal kto právo posudzovať, ktorá otázka je blbá, a ktorá nie? Nakoniec, moja otázka bola iba reakciou na nezmysel, ktorý si na moju adresu napísal. Takže,kto dal prvý blbú otázku? Vieš to reálne zhodnotiť?
a čo povieš na to, že Čaputovej platil reklamu na Markíze predseda PS? To nie je hnusné?
chlapci, a čo Čaputovej advokátska kariéra? To takisto ten Hara bin?
sopliačik a tebe v škole založili koľko nickov? Vieš ich aj vymenovať, alebo máš na to zápisník?
Odporúčame