on Sulík má právo niečo znižovať?
trollko neviemodkiaľ, ty trpíš samomluvou? Už sa nedivím, že tvoj hlavný pavián ťa pustí von iba občas :DDDD
čo ti hovorí, že ako prezident trestne stíhaný byť nemože? Ty si nepočul,ako plakal na tlačovke on aj Lipšic, že po skončení vo funkcii bude obvinený?
prečo oslovuješ sám seba? Trpíš nejakou poruchou?
ty si ale inteleguán... Hlavný pavián ti dovolil písať?
to je veľmi pomýlená sťažovateľka. O tom, že bude 2.kolo rozprával každý. Pochybujem, že sa na Slovensku našiel človek, ktorý by veril, že 2.kolo nebude potrebné
Možno iba takí experti, ako Lipšic, ktorý šibrinkoval prepisom odposluchu, ktorý potom nedokázal doložiť
ako krásne si opísal linku:
Penta+Eset - SME, Denník N, Aktuality.sk - voliči Čaputovej...
ty si vychodňarske dilino? To som nevedel
len ho zažalujte. Zaradíte sa medzi jeho sponzorov
takže ty volíš iba toho, kto ti za to zaplatí?
jasné, že može, veď on je nestranný prezident všetkých Slovákov...
o jeho rozpočet sa neboj. Pár vyjadrení vás inteleguánov na jeho adresu a peniaze má späť :DDDD
trpáčku, nebyť toho pošahaného východu, tak sa pos*rieš
Odporúčame