nehovor, tak skús vyčísliť napríklad tie, čo urobil Dzurinda dochodcom, alebo škody,sposobené predajom Elektrární. Dokážeš to? Ja tvrdím, že sú nevyčísliteľné
nehovor, tak skús vyčísliť napríklad tie, čo urobil Dzurinda dochodcom, alebo škody,sposobené predajom Elektrární. Dokážeš to? Ja tvrdím, že sú nevyčísliteľné
ozval sa odborník :DDD
Vám nerozumiete ani vy sami
ak taliani v tom roku Vadalu neodpočúvali, tak ako može byť v inom spise? Čo myslíš?
nerozumiem tým Čaputoovciam. Na jednej strane tvrdia, že Čaputová už má výhru istú a na strane druhej tu stále trollujú o stošesť :DDDD
vari jej to závidíš? On na to nepotreboval vratky DPH ako Kiska
Slovensku už zaplatilo, s tým súhlasím, za bačovania SDKÚ. Tomu sa doteraz nevyrovnal žiadny rozkrádač
Vraj štát bol zlý vlastník, tak firmy predali talianskym a nemeckým ŠTÁTNYM firmám...skutoční experti
jenom ty nikoho nikam neposílej. Kde já píší, že někoho vychvaluješ? Poznáš rozdíl mezi jednotním a množním číslem, nebo jenom opisuješ bez přemýšlení?
Tak,kdo je tady komik?
advokátka Čaputová, baviť sa vašej hlúposti ma neprestane asi nikdy
a kde ja tvrdím, že nebude? Otázkou je cena, ktorú za to Slovensko zaplatí
myslím, že ten Šefčovič vám riadne žerie nervy, keď už aj Kiska sa mu vyhrážal. Ten Kiska,ktorého vraj každý vydiera
to je všetko, čo k tomu máš? Realita bolí, však?
Kiska bol v komunistickej príprave,ale do strany ho odmietli prijať...prečo asi? Čo na to rekuhintamova čvarga? :DDD
a čo vaša čvarga povie na Kisku a jeho žiadosť do KSČ?
no vidíš, a Čaputová má sympatie iba od Kisku, ktorého vo svete neakceptoval nik, zatiaľčo ten alkoholik bol vo všetkých významných štátoch sveta...
aká kola? Čo povieš na privatizáciu zdravotníctva, na Bratislavský paroplyn? To Smer?
takých tam bolo viac :DDDD +++++++++
Haščák spoluvlastní Smer? A na toto si ako prišiel, pupuš? :DDDD
prečo nie je verejne prístupná jeho diplomka? Žeby podobný prípad? Nemám problém,ak kritizuješ Šefčoviča,ale chce to trochu rovnakého prístupu, inak to je iba obyčajnou propagandou
Slovenská debatná asociácia v rámci vyučovania na bilingvárnom gymnáziu v Bratislave má teraz každý deň namiesto riadnych vyučovacích hodín, "laboratórne cvičenia" na tému PODPORUJEME V MÉDIÁCH SKÚSENÚ ADVOKÁTKU ČAPUTOVÚ...
Je to vidieť na tom, že sú tu každý deň doobedu a potom ešte k večeru. Vtedy to asi majú,ako domácu úlohu
Odporúčame