až na to, že tým priznal, že jeho výkon v tejto funkcii nezodpovedal ani jeho predstavám a to už je čo povedať
až na to, že tým priznal, že jeho výkon v tejto funkcii nezodpovedal ani jeho predstavám a to už je čo povedať
ej najväčšie prírodné bohatstvo černozem si cudzinci nemôžu kúpiť, ale iba prenajať, hovorí v rozhovore pre Pravdu ukrajinská ministerka poľnohospodárstva a potravinárstva Olga Trofimceva.
Zase klame. Podu tam už vo veľkom skupujú hlavne Nemci a Holanďania
to nič nemení na to, že znovu vyhrá podvod a klamstvo,ako v prípade Kisku
jasné, prkotiny. :DDD
Takže nie je problém v tom, že ona klamala,ale v štáte, lebo to neukontroloval? Takže chyba je vo vláde Dzurindu a Radičovej, lebo nedokázali pripraviť potrebné zákony? Vďaka za upresnenie
To je argumentácia presne, ako u Kisku, kedy nie on bol na vine za podvodnú kúpu Francovho pozemku,ale štát, ktorý urobil prevod.
Prečo sa tak zhadzuješ?
spýtaj sa ho, iste ti to rád vysvetlí. A určite nie,ako Čaputová :DDD
ty si myslíš, že každý je odkázaný na platené trollovanie,ako ty? Daj ešte niečo podobné,ako si napísal o tom darcovi Šefčoviča, než sa pobavíme, pupuš :DDD
skor Čaputovej ubližuje každý kto jej položí otázky,na ktoré nevie odpovedať...
ak klamstvo o koncipientskej praxi alebo o zásluhách o skládku prirovnávaš k nalepeniu žuvačky, dávaš tým známku svojej mentálnej úrovni a zároveň ukazuješ na svoju zúfalú snahu,aby bola Čaputová prezidentkou bez ohľadu na jej skutočné kvality..
Au.gustin, Čaputovú financuje Štefunko, ktorého firmy zarábajú na štátnych zakázkach, takže podľa tvojej logiky, ju vlastne financuje SMER cez štátne inštitúcie?
a čo tým chce autor povedať? Nebudeš ty ten novinár z plátku Denník N, ktorý oslovil jednu dárkyňu, že prečo darovala takú sumu svojmu šéfovi a tá si ho následne vychutnala,ako malého chlapca, a to tak, že chlapček to radšej ani nezverejnil... :DDDD
jasné. Človek, ktorý je skúseným kandidátom, pracujúcim pre EÚ a teda nezávislý na komkoľvek na Slovensku stál v haptáku pred Ficom a na jeho rozkaz odpovedal Vykonám...
Máš na sklade aj niečo múdrejšie,alebo iba takéto perly ducha?
takže podľa teba, keby volili mozgom, tak volia Matoviča so Sulíkom? Daj ešte niečo :DDDD
to si kde nabrala, že to musí byť uvedené explicitne?
radšej priznaj, že vám žerie nervy, lebo prezrádza na vašu "kvetinku" pravdu a tá je veľmi nepríjemná. Ale aj týmto si ukázal, mnou použité slovné spojenie si vobec nepochopil...
ono to Čaputová nemá zase až také jednoduché, ako sa nás snažia presvedčiť. Z voličov neúspešných kandidátov totiž asi veľa ľudí nepresvedčí. Skor má šancu na ich hlasy Šefčovič, než ona a preto možno aj tá nervozita...
ak Kiska požiadal o mimoriadne vystúpenie v RTVS a ak aj Matovič vyzýva voliť Čaputovú a navyše, ak sa na soc. sieťach množia výzvy,aby ľudia nešli voliť, lebo vraj to je už zbytočné, je to známkou toho, že asi si niekto urobil prieskum, ktorý ukázal, že to Čaputová také isté ešte nemá
Načo inak by bola dobrá tá mobilizácia???
Odporúčame