co myslíš, jak to bylo na Slovensku v prvním kole? Kolik % lidí šlo volit? Ale to vám nebrání vychvalovat Čaputku, jako by jí chtělo celé Slovensko a ještě i Česko
Chtělo by to trochu reality do názorů
co myslíš, jak to bylo na Slovensku v prvním kole? Kolik % lidí šlo volit? Ale to vám nebrání vychvalovat Čaputku, jako by jí chtělo celé Slovensko a ještě i Česko
Chtělo by to trochu reality do názorů
oprava: mám to brať...?
a tebe taky platí aby ses montoval do záležitostí cizího státu a vyvažoval tak Zemanovu podporu? Nebudeš ty nakonec abstinent Kalousek?
kalifrc, počítaš, a eviduješ? Máš to brať,ako vyhrážanie sa v štýle "satirikovho", máme vás pdchytených a budeme vás strieľať?
Aby aj teba nenavšítivila NAKA za nebezpečné vyhrážanie
no jasné, Slovensko potrebuje osobnosť, ktorá ani nevie doložiť štúdium a profesnú prax...
ak je skartovaná, tak ťažko...
koudelko, vari chceš tvrdiť, že väčšina Čechov podporila Schwarzenbergera a bola proti Zemanovi?
jasné, Tódová tvrdila aj o preukázateľnom telefonáte Fica s Vadalom a už pripúšťajú, že asi nebol...
máš to popletené rybka. Teba už tie biele plášte úplne zmagorili. Musím im povedať, nech ti znížia dávky liekov. Neboj, na najbližšom konzíliu to prednesiem kolégiu :DDD
ďalší účelový účet pre tieto voľby. Ako sa nám vyfarbujete, detičky :DDDD
babaryba je smerák? To som vážne nevedel :DDDD
ty si až dojemne starostlivý. Hotová Čaputová :DDDDD
no a? Ty si ich mal koľko, pupuš? Nechceš vari určovať, či možem písať,alebo nie?
a aj vieš vysvetliť,ako narobil škodu smerákom podvodmi s DPH, krádežami pozemkov a podobne?
pupuško, len ty nikomu nehovor,kam sa má postaviť,lebo tam možeš skončiť ty :DDD
Šefčoviča prd zaujímaš ty aj tvoja rodina
už sme jedného poskoka z 5.avenue v Pionierskom paláci mali a chodil do práce len 3 dni v týždni a aj to narobil viac škody,než úžitku. Stačilo
kalifrc, vidím, že vy tak radi sledujete, kto,čo,kde...máte nás zmapovaných,aby ste nás mohli strieľať,ako ten bohatý satirik?
Nie každý je odkázaný na trollovanie,ako ty :DDDD
tebe to právo nechali? Myslel som, že ľudia s IQ pod 80 voliť nesmú...
koho zaujímaš ty a tvoja rodina?
Odporúčame