chlapček, nie každý je,ako ty, čo si bol najďalej na ústavnom dvore a najvyššie na 2.poschodí ústavu, lebo vyššie ťa nepustili :DDD
chlapček, nie každý je,ako ty, čo si bol najďalej na ústavnom dvore a najvyššie na 2.poschodí ústavu, lebo vyššie ťa nepustili :DDD
to mastnovlas najprv chcel byť SZMákom, potom komunistom, a keď ho tam nevzali (čo je čo povedať, keďže brali všetkých a navyše on mal zaslúžilého tatka), tak odrazu zdemokratel a utekal dokonca aj za pápežom a teraz sa tým chváli, lebo nik iný ho už neprijal :DDDD
tak,ako sa smejú z teba? Toto mi nehrozí. Ja z toho strach nemám,ale neviem, ako to bude s tebou, pupuš :DDDD
súhlasím, týka sa to všetkých, čo za to hlasovali, aj Štefanca, Zalu, Beňovú, všetkých 13, ktorých tam máme
presne tak. Skončia tvoje urážky. Bude po hehehe :DDDD
trolko, na rozdiel od teba, ja cestujem a v dosť veľa štátoch mám kamarátov a známych. Takže ja nie som odkázaný na čítanie novín a novinárske bludy,ako ty
skor by som povedal, že sa trasie ten obirmovaný SZMák. Chvíľami to vyzerá,ako by sa už chcel rozplakať
chlapci, skončia tie vaše urážky. Neviete náhodou, prečo práve "mainstreamoví" novinári vystupujú silne proti tomuto zákonu? Čo myslíte?
vo Švédsku urobili novinári prieskum medzi obyvateľmi ohľadne podpory migrácie. Na otázku, či sú za prijímanie migrantov zo zahraničia do Švédska, fakticky všetci oslovení odpovedali, že jednoznačne áno, lebo je to veľmi dobrá a potrebná vec
Následne novinár priviedol, ku každému z týchto opýtaných počernejšieho pána s tým, že je to migrant, a že pre neho súrne potrebujú ubytovanie a stravu, lebo nemá kde byť
Zaujímavé je, že ani z opýtaných odrazu nemohol. Buď nemali čas, alebo mali malý byt a podobne
Ponaučenie? Títo zmagorenci schvaľujú migráciu, lebo to vidia v médiách, ktoré im masírujú mozgy týmito nezmyslami
Akonáhle však majú vziať niekoho k sebe domov a starať sa i neho, končí veškera humanita a nastáva zdesenie...
Rovnaké to je aj s našimi trollmi. Všetci sú veľkí demokrati a humanisti,ale zaujímalo by ma, koľkí by si vzali domov migranta a starali sa o neho. Koľko migrnatov by vzala Čaputová alebo Kiska?
Majú iba prázdne reči a hlupáci im ich žerú aj s navijákom
to sú iba takí satirici :DDDD
dúfam, že čoskoro bude prijatý nový mediálny zákon
a vari tvrdím, že nie? To si kde vyčítal,ty nechňup? Ide len o to, aký je ten účel
vari tvrdím, že si ju nevolil? Pochopil si vobec, o čom píšem, Jarko?
oni to majú,ako domácu úlohu do občianskej náuky. Potom to budú ukazovať,ako Matovičovi a Sulíkovi poslanci hlasovacie lístky
myslíš,ako Kiska: komunista-inkvizítor-demokrat?
ktože sa za ním skrýva? Žeby náš známy, pupuš? :DDD
a máme tu ďalší príklad účelovo založeného účtu :DDD
FSam
Príspevkov: 28
no ty nie. Ty máš problém sa postarať sám o seba
keď si všimneš, čo oni vypisujú, tak je jasné, že je to jedna skupinka, ktorá má jeden manuál. Hotová Slovenská debatná asociácia :DDDD
Odporúčame