a čo diplomka Kisku? Už ste ju našli?
a čo diplomka Kisku? Už ste ju našli?
ona pojde v Kiskových stopách...do Kijeva...
ale veď ty takým,ako ja neverím, tak ťa odkazujem na tvoje ikony,aby som ťa náhodou nezavádzal svojími pomýlenými názormi :DDDD
Čomu tu nerozumieš?
načo by som ti mal niečo prezrádzať? Prečo sa ich bojíš spýtať, keď za nich tak verne trolluješ? Iste ti povedia pravdu. Veď oni sú tí slušní, tak určite nebudú klamať :DDD
čomu nerozumiš na tom, že ja ti nemám čo priznať, lebo som s nimi kšefty nerobil??? Spýtaj sa ich, oni ich robili
čože, dotkli sa vám kvetinky? Ja by som sa rehlil, keby Slováci dostali rozum a nezvolili ju. :DDDD
za ním už bol. Nehlásili ti to? Ty si ale neinformovaný
čo ti budem ja priznávať? Ja som s nimi kšefty nerobil. Spýtaj sa ich. ˇIste ti to radi povedia. Či?
keby si len nedrístal, človeče. Myslíš, že ti niekto uverí, že na základe toho si zmenil názor?
Ak je Zeman na smiech celému svetu, čo potom Kiska, ktorý za 5 rokov bol iba v Prahe a Kijeve?
blúzniš o roure? To nie je dobré
spýtaj sa Vallu a iste pochopíš
už sa vám v PS priznali,aké skvelé pozemkové kšefty robí v Bratislave Eset s Vallom? Spýtajte sa ich na to a iste vám dojde, aké tupelá im robíte
ty si nejako pozadu,chlapče. Zeman Becherovku už dávno nepije
spýtal sa Valla na jeho kšefty s Esetom a bratislavskými pozemkami
hele, stačí, když tady napíšeš pod jedním nickem, trolle
to vieš, že Harabina. Veď on je iba taký slušný satirik :DDDD
nehovor. Na to si prišiel sám?
práveže Eset rád optimalizuje. Teba neinformovali? Asi im nestijíš za informovanie :DDDD
ak to ty posudzuješ, tak to iste bude pravda :DDDD
Odporúčame