na každého nie, iba na bezmozgov a ich nezmysly,ktoré tu píšu :DDDD
na každého nie, iba na bezmozgov a ich nezmysly,ktoré tu píšu :DDDD
no vidíš, zato skúsenú právničku bude mocť nahradiť ktokoľvek :DDD
ak ty pomáhaš akcionárom Penty a Esetu, neznamená to, že niečo podobné robia aj iní
nehovor, že poznáš význam slova subnorma :DDD
aj ty máš problém s chápaním krátkeho textu? Vieš rozoznať rozdiel medzi tými,čo ju volili a tými, ktorí tu za ňu trollujú? Popremýšľaj trochu
čoby desiatky, stovky. A ty ich máš koľko? Joura ti dal SIMky?
ak je on Štetkovič, potom Zuzanka je čo? Tvoja úroveň vyjadrovania je na úrovni Luníka IX. Nebudeš ty jedným z tých z Luníka IX, ktorí ju volili za fľašu vodky?
a čo reinkarnovaná zen-budhistka?
jedným z výsledkov tejto volebnej kampane je náhle vyrojenie sa stoviek nickov v roznych debatných fórach roznych médií. Až to vyzerá tak,ako keby tvorcovia mediálne kampane Čaputovej rozdali stovky SIM kariet za účelom zahltenia týchto diskuzií zdánlivými podporovateľmi Čaputovej, presne podľa Goebelsovej teórie o 100x opakovanej lži...
ty už len píš o morálke...
a Čaputová je koho pajác? Veď nevie ani zdokladovať kde a kedy robila a toto čudo máme voliť? Nedaj sa vysmiať
ten tvoj určite relevantný je. Poznáš vobec význam tohto slova?
požieme, uvidíme. Kedysi aj Lipšic šermoval akýmsi prepisom telefonátu,a potom sa to ukázalo,ako klamstvo
je dobré, že tak sledujete, kto,kde, koľko. Hotoví ŠTBáci. Máte nás zapísaných, aby ste mohli strieľať, ako to písal aj ten satirik?
Kedysi mi toto hovorievali ŠTBáci: "my vás máme všetkých zmapovaných" :DDDD
moja staré bude prezidentkou?
myslíš tú sebavedomú, ktorá nevie, kde a kedy robila koncipientku,ani v koľkých prípadoch robila advokátku, iba stále plače, že na ňu útočia?
Odporúčame