Čaputovú budú pozývať tam, kam KiSSku = do ďupy
Čaputovú budú pozývať tam, kam KiSSku = do ďupy
no a? A Pravdu vlastnia českí pravicoví senátori. A čo teraz?
tak potom prečo si volil KiSSku?
vieš prd makový,ale trolluješ
pupuš,ale my vieme, že pre NEJUDr. KomuniSSta-AteisSSta a kresťanský aktivista a kamaráta banderovcov KiSSku v Pionierskom paláci nie je miesto. Však sa mu to tam už rýchlo kráti
Zeman má vždy premyslené, čo povie. Aj preto z neho majú opozičníci vietor
na idnes chválili pred ich voľbami Drahoša a ako dopadol? Predtým zase spiace knieža a ako dopadol?
Nechcel by som,aby ma chválili na idnes :DDD
aj tomu rozumejú? :DDD
a vy ste bohatí, ako sa chválil ten bratislavský satirik, tak možte dať veľa. To si tým chcel povedať? Tak daj na Harabina žalobu a Čaputová ti bude robiť advokátku. Vraj je úspešná
spýtaj sa ho. Iste ti ju rád ukáže :DDD
nielen jeho
kalifrc, teba tu nechali samého tí hnusáci? Iní nemali odvahu prísť sa zhovaď*vať?
o tom jeho manuál nehovorí
ale daj žalobu na Harabina. Aspoň zase zarobí,ako sa mu to na vás podarilo už niekoľkokrát :DDDD
čože, vari si ty pral špinavé peniaze? To by si nemal robiť
nevieš náhodou, kde je Kiskova diplomka?
pupuško, je to na prd, keď ty nemáš z čoho žiť, že? :DDDD
oproti tomuto to je nič
IQ88 je pre teba nedosiahnuteľná méta? :DDD
Vidím na tvojích príspevkoch, že pre teba ešte a lúčny kvietok je Einstein. Ale Čaputová a jej bábkovodiči takých, ako ty potrebujú. Hovoria o vás, že: "hoci b*bý,ale náš" :DDD
vy radšej Tódovú aj s jej diplomkou a toto:
Odporúčame