eden sa tak chválil na FB,ako sa jeho rodine darí, ako to, čo my jeme, oni dávajú sviniam a podobné nezmysly. Až nakoniec zistili, že to asi nebude sranda a z chlapca je odrazu satirik a pre istotu ho odlifrovali vraj na "štúdijný pobyt"...
eden sa tak chválil na FB,ako sa jeho rodine darí, ako to, čo my jeme, oni dávajú sviniam a podobné nezmysly. Až nakoniec zistili, že to asi nebude sranda a z chlapca je odrazu satirik a pre istotu ho odlifrovali vraj na "štúdijný pobyt"...
nehovor, toto vás učia na občianskej náuke? A učia vás aj advokátske prípady Čaputovej?
jeden sa tak chválil na FB,ako sa jeho rodine darí, ako to, čo my jeme, oni dávajú sviniam a podobné nezmysly. Až nakoniec zistili, že to asi nebude sranda a z chlapca je odrazu satirik a pre istotu ho odlifrovali vraj na "štúdijný pobyt"...
čože, práve v škole preberáte Štefánika?
pupuš, už som ti tu raz napísal, že tak,ako sa mám ja dnes, sa ty nebudeš mať ani na 100 rokov trollovania :DDDD
:DDDD +++++
ja a plakať? Chlapček, na rozdiel od teba som ja už dávno vysmiaty. Tak,ako sa mám dnes ja, sa ty nebudeš mať ani za 100 rokov tvojho trollovania
ty už nevieš vyprovokovať ani vlastné prdy, pupuš :DDDD
zvolávaš kamarátov? :DDDD
nehovor, že ty aj pracuješ. Skor by som povedal, že príživníčiš v nejakej "neziskovke"
detičky, dajte pozor, aby vás nekleplo z prílišneho šťastia :DDD
vieš vysvetliť to slovo prisprostaly, ktoré si použil? Ja také slovo v slovenčine nepoznám. To bude niečo,ako právna prax Čaputovej?
no ty si ale frája. Vari mu robíš poskoka?
takto zosmešňuješ Blahu? Ja by som povedal, že skor sám seba :DDDD
zase lebofico?
Čo vieš, možno príde aj Harabín a zase budete plakať, že sa delí so sudcami :DDD
nehovor, videl si ich?
ty vidíš biele myši? To nem dobré :DDDD
to nehovor nahlas, aby ťa niekto nežaloval :DDD
a ty máš za zadkom Iljiča. Takisto sa predvádzaš?
takže už Putin neovplyvňuje voľby?
Odporúčame