máš ešte niečo na podobnej úrovni? Väčšie bahno, než od teba a tvojích kámošov som ešte nevidel
máš ešte niečo na podobnej úrovni? Väčšie bahno, než od teba a tvojích kámošov som ešte nevidel
Je rozdiel plat za prácu a jej odmena za niečo, čo reálne odpracovali iní. Chápeš ten rozdiel?
Kde si vyčítal, žeby som ho chválili?
Aj ty si skvele žiješ z mimovládok?
Hodál, zase začínaš?
Krásne si sa popísal. Hotový Hodál
Neodpovedala, zavádzala
Akú prehru? Prehralo Slovensko, nie ja
Chuderka uštvaná...
Daj ešte niečo na pobavenie, lebofico :DDD
A to je všetko? Iba nechal zarobiť kámošov. Pri dnešnom vývoji technológii sa takáto výmena deje pravidelne, takže žiadna zásluha.
Máš ešte niečo?
Skús niečo trebárs o kvalite spravodajstva a filmovej tvorby
Aspoň nepodvádza,ako Čaputová
Chlapci, pýtam sa: boli ste tam s nimi? Ja som tam nebol,tak neviem
A za čo sa mám hanbiť? Za tvoj biedny pravopis? Na čo iné sa dalo reagovať pro tvojom slaboduchom texte?
Trolkovia, požiadajte riaditeľa Jouru, nech vás namiesto vymývania mozgov lepšie učia pravopis a sloh. To,čo tu predvádzate, je hrôza
Prívrženci Kotlebu sú tiež teplÝ a ty si teplÍ,že?
Mika urobil z STV modernú inštitúciu? Kedy?
Aj Smer pýtal vratky DPH, ako Kiska?
Pytam sa marecka. On to tu tvrdil. Ty si jeho advokát, či si iba neprehodil nicky?
Bol si tam s nimi?
Odporúčame