ona vlastne nemusela ani zastupovať žiadnych klientov. Veď nie sú známe takmer žiadne kauzy (a váznamné už vobec nie), v ktorých by zastupovala nejakých klientov....
ona vlastne nemusela ani zastupovať žiadnych klientov. Veď nie sú známe takmer žiadne kauzy (a váznamné už vobec nie), v ktorých by zastupovala nejakých klientov....
keď tak čítam Čaputovej obhajobu vlastnej osoby, tak zákonite musím dospieť ku názoru, že ona je mimoriadne dieťa šťasteny
Ona nemusela vlastne nikdy nič, len zbierala ovocie
Nemusela robiť diplomku, lebo vraj namiesto nej robili každý rok písomnú prácu (čo na tom, že ročníkové projekty sme robili každý rok aj my,ale aj napriek tomu nás diplomka neminula...?)
Ona nemusela dokladovať ohľadne koncipientskej praxe fakticky nič a dokonca ju nemusela vykonávať v kancelárii advokáta, u ktorého bola,ako koncipientka zapísaná. Len potom neviem, ako sa zúčastňovala prípravy dokumentov a súdnych procesov (bolo by zaujímavé prebrať zápisy z procesov, či v nich bola zapísaná...)
Ona nemusela pripravovať právne podklady pre podanie na Medzinárodný súdny dvor v prípade pezinskej skládky, lebo to evidentne robili právničky magistrátu...
Zaujímavá kariéra úspešnej advokátky, len neviem, kedy a kde naberala potrebné vedomosti a návyky pre výkon advokácie...
nebude to tak ako hovorievala mamka Forresta Gumpa, že pre krepého každý krepý?
zabudla si napísať, že fašisti
nerozumiete tomu, oni sú slušní demokrati a my fašisti
to je vyhrážka?
pýtam sa ťa, či Šefčovičova manželka kandiduje? Rozumieš tomu rozdielu? Vyjadroval sa vari niekto o Čaputovej rodine,ako o chudákoch????
ak hľadáš iditovo, pozri do zrkadla. Tam uvidíš prototyp idiota
Hodál, myslíš toto?
Máš na mysli manželku Sefcovica, keď hovoríš o chudere?
Bez fotky naj7
6270292 dnes
11:00 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
mrzákom je ten, kto ťa urobil, ty morálne bahno. A ty tu ideš niekomu kázať o morálke a slušnosti? Ale neboj, za chvíľu to budeš musieť robiť pod svojím menom a potom uvidíme, čo si za frajera
Mimochodom, práve som to nahlásil na Polícii, takže sa teš na návštevu :DDDD
máš nejaký dokaz, žeby som ja útočil na Čaputovej rodinných príslušníkov??? Ideš ospravedlňovať toto morálne bahno??? Potom sa divíš, že sa ľuďom bridíte???
takže aj ty si tohto mentálneho razenia? Kde niekto z odporcov útočil na jej deti,alebo iných členov rodiny? Vy ste skutočné mentálne bahno tejto spoločnosti
ty si týmto povedal všetko. Si obyčajný chudák
Máš na mysli manželku Sefcovica, keď hovoríš o chudere?
Bez fotky naj7
6270292 dnes
11:00 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
myslíš tohto mentálneho mrzáka?:
Máš na mysli manželku Sefcovica, keď hovoríš o chudere?
Bez fotky naj7
6270292 dnes
11:00 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
admin, čo ty na to???
naj7, čo myslíš, kto je väčší chudák? Šefčovičová manželka alebo ty, keď si dovolíš toto???:
Máš na mysli manželku Sefcovica, keď hovoríš o chudere?
Bez fotky naj7
6270292 dnes
11:00 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
to bolo od teba riadne svinstvo. Kandiduje Šefčovičova manželka? A vy ešte vypisujte o ubližovaní...
Oveľa väčším chudákom si po tomto ty
bolo by dobre, keby ste vo voľbách dostali ďalšiu facku,ako dosiaľ vo všetkých parlamentných
aj on podvádzal o svojej koncipientskej praxi? Aj on porušil predpisy SAK? Aj on tvrdil, že vyhral súd o skládke a pritom všetky právne podklady pre ten súd a následne aj samotný súdny proces je dielom právničiek mestského úradu?
Evidentne nie, ale on je ten váš SMER, tak je fuj! Lebofico
chlapci, vy tomu nerozumiete. To bola od toho chlapca jasná satira. Najprv to dokonca nevedel ani on sám, ale pán riaditeľ mu to následne vysvetlil...
Odporúčame