aj Kiska získal viac hlasov, než Fico a potom sa prevalilo, že podvodom :DDDD
aj Kiska získal viac hlasov, než Fico a potom sa prevalilo, že podvodom :DDDD
vidím, že od Čaputovej trollov sa nedočkám toho zoznamu jej káuz...veď aj čo by spisovali, keď nič také neexistuje? Ale skúsená advokátka...
:DDDDD ++++++++++
nevidel? A čo útok jej ochranky na novinára? A čo ten mladý bilingválny satirik? A čo mnohí ďalší,ktorí sa na internete vyhrážali?
A čo mediálny útok na Šefčovičovú manželku? Útočil niekto na partnera Čaputovej?
Takže vidíš len to, čo vidieť chceš?
neboj, budú aj voľby, budú :DDDD
Odrazu neveríš na prieskumy? Nehovor, pupuš :DDDD
koho? Kisku? Neboj, NAKA už na tom pracuje
a ty konečne pochop, že ja reagujem na jej označovanie samej seba,ako skúsenej a úspešnej advokátky. Preto je moja otázka relevantná
Takže, čo keby si namiesto tých nezmyslov skúsil spísať zoznam jej prípadov?
doležité je, že to vieš ty, či?
o čom to práve blúzniš?
neboj, aj to bude. Ako u Kisku
pre Čaputovej trollov, ktorí sa tu práve vyrojili:
čo, keby ste namiesto tohto písania somarín spísali to obrovské množstvo káuz, v ktorých skvelá advokátka Čaputová zastupoval (a samozrejme úspešne) svojich klientov?
Keďže ich bolo plno, iste vám to nebude robiť problém :DDDD
vieš aj upresniť to klamstvo,ale si si iba potreboval odventilovať vlastnú frustráciu?
no vidíš, a zase urážaš...naučili ťa jedno slovo a toto teraz opakuješ do zblbnutia?
Čo myslíš, akí boli voliči z Luníku IX, ktorí volili v prvom kole Čaputovú?
ten Smer podľa vás odchádza na to smetisko dejín už vyše roka a zatiaľ och preferencie iba stúpajú...čím to asi bude?
nikdy by som si nedovolil pokúšať sa o diskuziu so skvelými absolventami Slovenskej debatnej asociácie :DDDD
a nedostáva?
ja som nediskutoval, iba som sa pýtal a doplňoval ťa,aby si na niečo nezabudla :DDDD
A tie vaše interné symboly ja skutočne nemám potrebu poznať. Tie možeš preberať s kamarátmi súdruha Kisku z Kijeva. Oni im iste porozumejú. Na mňa s tým nechoď
mám obavy, že ona, aj keď sa proklamuje ako skúsená advokátka, veľmi zákony nepozná. Teda aspoň tie, ktoré sa týkajú jej...
ale pozerám, že ty tieto "symboly" ovládaš skvele. Žeby ti boli vlastné?
to nepoznám...
Odporúčame