trollko zosmiešňujete sa tu vy. Koho chceš zbaliť? Čaputovú?
trollko zosmiešňujete sa tu vy. Koho chceš zbaliť? Čaputovú?
ale veď,ako to je evidentné, tak pre teba nebude problém to napísať. Veď vy tak radi tu pastujete rozne nezmysly, tak skús :DDD
takže vieš a potom hneď sám seba usvedčíš z toho, že nevieš .DDDD
Ty si ale zábavný :DDDD
nejako prirýchlo sa rozpadla imidž našej skvelej a skúsenej advokátky. Evidentne už nie je advokátkou a nejako neexistujú ani prípady, v ktorých vykonávala advokátsku prax a evidentne sa jej rozpadá dokonca aj kncipientská prax...
Neprípomína vám to prípad jedného dobrého anjela, ktorý už nie je ani dobrý a anjel už vobec nie, ale stále viac sa stáva pozemkovým podvodníkom a DPHáčkarom...
Čo sa ešte o nej dozvieme?
ty nemyslíš? No teda... :DDD
Takže ty vieš,že aj oni klamú,ako Tódová?
Vieš aj prečo Denník N (a teda aj Tódovú) Reuters ani nezahrnuli do svojho prieskumu doveryhodnosti slovenských médií a pritom ho vyhrali "konšpiračné" Hlavné správy?
takže,ak niet žalobcu tak neexistuje ani podvod? To si tým chcel povedať?
takže už nie je skúsenou advokátkou? Či?
už tam chýbaš iba ty
myslíš, že aj oni klamú,ako Tódová?
daj zoznam,ak je to evidentné, či?
skús prečítať vyjadrenie komory a iste pochopíš,aké nezmysly tu píšeš. Iste pochopíš, že Čaputová bola POVINNÁ existenciu živnosti komore OHLÁSIŤ ,ale NEUROBILA TO
Komora v tom čase ešte nemala komisiu, ktorá by to mohla kontrolovať.
POCHOPIL?????
otázka na čaputotrollov:
Viete mi spísať zoznam toho obrovského množstva káuz, v ktorých táto skvelá a skúsená advokátka zastupovala svojich klientov?
Viete popísať, v čom spočívala Čaputovej činnosť v kauze Pezinskej skládky, za ktorú dostala v Amerike tú cenu?
a čo to mení na skutočnosti, že porušila zákon o advokácii?
prosím ťa, nepastuj tu tieto nezmysly, ktoré boli dávno vyvrátené. Zákon z roku 2013, ktorým sa Čaputová oháňa, bola iba novela, ktorou sa Advokátskej komore uľahčila kontrola. Ani toto tá skvelá a skúsená advokátka nevie...
A komora? Tá nič také neptvrdila,skor naopak, tak neklam, ako Čaputová
skús si po sebe prečítať, čo si napísal a trochu pouvažuj. Iste potom pochopíš,aký nezmysel si napísal. To je presne v intenciách Kiskovej obrany "oprávnenosti" vlastníctva Francovho pozemku
On vtedy takisto tvrdil, že nepochybil on,ale štátny orgán, až mu to vysvetlil súd...
Počul si o tom, že Čaputová BOLA POVINNÁ INFORMOVAŤ komoru o o akýchkoľvek zmenách, a že v tom čase komora nemala Komisiu, ktorá by to mohla kontrolovať????
a vieš to aj doložiť? Či iba naprázdno trepeš nezmysly? :DDDD
tak už máš ten zoznam,alebo iba stále budeš trepať nezmysly???
lenže po nej chcú predložiť veci podľa vtedajšej, nie dnešnej legislatívy a ona nie je schopná ani to
Radšej sa nevyjadruj k veciam, ktorý nerozumieš, lebo takto robíš tú krepaňu zo seba
aj rozumieš tomu, čo píšeš? Mne sa nestalo a nestane, že by mi diplom neuznali, keďže som splnil všetky náležitosti. Mám aj diplomku aj záverečné skúšky, presne podľa zákona
Neviem, o akej elektronickej forme diplomky to tu blúzniš? Žiadal niekto po Čaputovej elektronickú formu diplomky???
Je vidieť, že absolútne nerozumieš tomu, k čomu sa snažíš vyjadrovať
Takže, ako to je s tou kreposťou? Poznáš vobec váznam slova, ktoré tak rada používaš? :DDD
po mne,ak chcú dokladovať nadobudnuté vzdelanie, nemám problém doložiť vysvedčenia, index, diplom, proste všetky potrebné doklady a nehľadám výhovorky, čo vtedy som musel a nemusel a ani neplačem, že na mňa útočia...
Odporúčame