Ty si znovu nepochopil písaný text že? Priznaj si to.
Kto tvrdí, že na prezidenta je potrebná prax? Nejaký si už z toho zmagorený, mojko
Ty si znovu nepochopil písaný text že? Priznaj si to.
Kto tvrdí, že na prezidenta je potrebná prax? Nejaký si už z toho zmagorený, mojko
A kto tvrdi opak? Tu ide o to, že ona klame ľudí
Znovu klame. Hovorkyňa SAK jasne povedala, že tie pravidlá platili už vtedy, len nebola komisia,ktora by to kontrolovala. Zákon z r.2013, na ktorý sa Čaputová vyhovára, bol iba novelou, ktora uľahčila kontrolu
Upozorňovala naňho sama, alebo iba reagovala, keđ sa to prevalilo? Čo mysliš?
A čo také jedinečné si v živote dosiahol, že si toto dovolíš napísať???
Jeho pozná minimálne celá Európa, teba kto?
Keď kandidoval Fico na ÚS, kričali Čaputoovce, že vraj má prax nie 15, ale iba 13,5 roka a preto, že nesmie byť sudcom ÚS.
Čaputová nevie jasne zdokladovať ani koncipientúru, čo je základná podmienka advokácie,ale im to nebráni hovoriť, že je to vraj skúsená advokátka. Nakoniec to vyzerá tak, že ešte aj Pezinská skládka, ktorou sa tak chváli, nebola výsledkom jej práce.
Prečo teraz nevyjdú slušní do ulíc a nežiadajú jej odstúpenie, keď je evidentné, že znovu klamala?
tak som si ten blog prečítal. Bolo to sutočne ťažké čítanie. Ak je pravda len 30% z toho, čo ten človek píše (a vyzerá to, že pravda bude možno ešte horšia...) potom by táto žena nielen, že nemala kandidovať na prezidenta, ale je to na trestné stíhanie...
To sme to dopracovali. Po prevalení Kiskových špinavostí som si hovoril, že toto je úplné dno, že horšoeho prezidenta mať nemožme.
Teraz vidím, že Kiska ešte tým dnom nebol... toto je oveľa horšie, pretože tu to vyzerá na podvod na podvode už snáď od strednej školy...
Ešte pred chvíľou mi bolo jedno, kto bude prezidentom, pretože títo dvaja kandidáti svojím zaradením sú si veľmi podobní a skor som chcel zvolenie Šefčoviča len preto,aby spadol hrebienok všetkým tým Emilkom Hodálom... Teraz však zisťujem, že ak sa prezidentkou stane Čaputová, bude to výsmech všetkým poctivým pracujúcim ľuďom...
nájdu si iný idol. Tak to urobili aj po prevalení sa špinavostí Kisku...oni nevedia, čo to je charakter a konzistentnosť názorov
lenže to by možno nemal volebné právo ani Kiska, pri tých jeho "optimalizáciách" daní a odvodov :DDDD
++++++ :DDDDD
vy ste už normálne zúfalci, ako za každú cenu hľadáte špinu na kohokoľvek zo SMERu,ale najlepšie na Fica. Pritom, ak sa prevalí špina na vašu Zuzičku, tak je to okamžite práca SMERu a Fica. Pritom to úplne krásne može byť práca Matoviča alebo Sulíka, ktorí veľmi dobre vedia, že sa vytvorí dvojblok Čaputová-Kiska, najviac to postihne ich. Možno sa ani nedostanú do parlamentu
nevie, ale určite niečo na Fica. Čo iné? :DDDD
že si toto nepísal, keď sa jednalo o klamstvá novinárov na adresu Fica...
to vieš, že by to bola sranda. Čo už može byť väčšou srandou,ako penenie KiSSkotrollov? Predsa tam nechceš KiSSkovho pudlíka?
naopak, s nedoverou 65% je najnedoveryhodnejším
si ty ale neverná št*etka :DDD
nebuď neverný KiSSkovi, pupuš
pupuš, už si si našiel náhradu za KiSSku?
tak prečo sa ti potom sníva o nejakej panike v SMERe?
to je ako tie jeho jazdy na Fabii s mamičkou
Odporúčame