od nej? Ja by som povedal, že voľby vyhrali Penťácko-Eseťácke peniaze, ktoré Čaputová a Mistrík, na rozdiel od Harabína, rozhadzovali plnými priehrštiami
Uvidíme, akú cenu za to Slovensko zaplatí...
od nej? Ja by som povedal, že voľby vyhrali Penťácko-Eseťácke peniaze, ktoré Čaputová a Mistrík, na rozdiel od Harabína, rozhadzovali plnými priehrštiami
Uvidíme, akú cenu za to Slovensko zaplatí...
Valdis, Kysučania boli odjakživa hrdí na svoju slovenskosť. Po stáročia bojovali za svoje zvyky a jazyk. Ty asi budeš len taká kysucká naplavenina, keďže z tej západnej zadnice ti trčia už iba palce na nohách...
tak daj ešte ničo o demografickom zložení Havířova. S tým ma vieš vždy tak skvele pobaviť
A zakončiť to možeš tou o kysuckých dochodkoch :DDDD
ty a tvoje vyjadrovanie. Nebudeš ty jedným z Čaputovej voličov z Luníka IX?
to oslovuješ seba? Lebo iba ty sa tu chováš, ako tá čvarga
ako povedal skvelý novinár Schutz:
"nevadí, že Kiska bol aktívnym funkcionárom SZM. Doležité je, že teraz obdivuje Ameriku"
V preklade, aj keď sú aj oni hlupáci,ale sú naši, tak čo tam po tom?
a véééľmi zvláštnu, možno až špeciálnu...
ale veď já s tím opravdu souhlasím. Právě ten její ročník, že? :DDDD
a teraz sa o ďalšiu evanjelizáciu pokúša Čaputová s Matovičom, ktorí odrazu zistili, že aj oni sú veriaci kresťania? :DDD
dráčik, ty si zrejme nepochopil čo ti hovorili. Oni totiž zrejme rozprávali o ročníkových projektoch a ročníkových skúškach a ty si si to poplietol s diplomkou :DDD
Ono Vysoká škola a vysoká budova školy sú dva odlišné pojmy.
Ale to bude asi tou jazykovou rozdielnosťou :DDD
ale no, veď oni sa považujú za elitu národa. Aj Čaputovú vraj volil hlavne tí inteligentnejší. Asi preto najvyšší percentuálny podiel voličov mala na Luníku IX...
Smetiar - odsťahuj sa zo Slovenska
a toto bolo čo? Tvoje IQ musí byť skutočne vyyyysokééé :DDDD
ale veď ty si veľký SMEtiar, trollko, takže ty na Kysuciach nemáš žiadneho kamaráta? No, ani sa nedivím, pri tých tvojích výplodoch :DDD
to vieš, že nemá. Tak potom prečo tu za ňu tak silne trolluješ?
Veď ty sám seba popieraš, trollko
Ak vyberáš prezidenta podľa krásy, tak pánboh poteš a s tvojou inteligenciou to bude veľmi zlé
od kamarátov z Kysúc som počul, že ty sa tomu stále brániš,lebo ty vraj vieš najlepšie,ako sa to má robiť :DDD
no ty si ale mudrlant? Mal som kolegov z Kysúc a tí boli celkom v pohode. Ty asi budeš nejaký nepodarok:DDDD
len ty nikoho nevyháňaj, na toto si malý pán. Nejaký si nervózny, už ti aj pena od úst fŕka. Daj pozor,aby ti srdiečko vydržalo... :DDDD
Odporúčame