no neříkej, skutečně?
vraj už je dochodca, tak by mal mať aspoň ten zdravý gazdovský rozum...
a kde som takýto nezmysel ja napísal? Vieš to aj doložiť,alebo si zase raz nepochopil písaný text??? Takto možno berú u vás na Kysuciach, alebo žeby v Havířove?
od teba, ako experta na demografické zloženie obyvateľov to rozhodne sedí. To ty si tu písal, že u vás, na Kysuciach majú dochodcovia bežne dochodky aj 700-800 euro, leb vždy mali aj dve-tri práce, že? Daj ešte niečo na pobavenie
len nejako na Slovensku niet výsledkov tej jeho angažovanosti
pupuš, on je na rozdiel od teba vysokoškolsky vzdelaný človek a vedec a tí veci, ktoré nemajú podložené, len tak ne verejnosti nevypustia. Veď doteraz mu ani raz nedokázali, že nemá pravdu
Ty sa hlavne douč, čo všetko potrebuje študent právnickej fakulty na riadne ukončenie štúdia, aby si sa tu nezhadzoval...a hlavne sa nauč, čo to je, riadne ukončené štúdium...
veď, ak to urobí, nevidím problém. Ja nie som Tódová, že budem tvrdiť nezmysly do zblbnutia
človeče, veď ty neguješ sám seba. Na to,aby mohla používať titul, musí mať jednak spracovanú a schválenú diplomku a riadne ukončenú štátnu záverečnú skúšku. Používa Čaputová titul? Používa, lebo bez toho by nemohla vykonávať advokátsku prax...Spýtaj sa toho kámoša, nech ti to riadne vysvetli. Ale ešte po tretíkrát ti tu skopírujem zoznam dokumentov pre magsiterské štúdium na právnickej fakutle a tam je diplomka jasne uvedená, tak čo to tu trepeš za nezmysly
Magisterské studium - formuláře Formát Vloženo Vložil
Omluva ze zkoušky - 2018 docx 03.10.2017 Miroslav Sojka
Omluva ze SZZ - 2018 docx 03.10.2017 Miroslav Sojka
Diplomový úkol pdf 17.12.2017 Marta Chromá
Diplomový úkol docx 17.12.2017 Marta Chromá
Vzor diplomové práce pdf 17.12.2017 Marta Chromá
Vzor diplomové práce docx 17.12.2017 Marta Chromá
Vzor - posudek vedoucího práce
no vy dvajja ste ozajstní slušní inteligenti,skutočne. Anysta, ja by som skor povedal, že ochranku má na pacifikovanie nepohodlných novinárov
ale veď nech to doloži a nevidím problém
kto tu povedal, že nemá VŠ? My sa iba pýtame, kde je jej diplomka, Stačí,ak ju ukáže a všetko bude v poriadku, ty neficilisto
najväčším problémom je, že on, na rozdiel od Matoviča, vie svoje tvrdenia aj riadne zdokladovať
Doteraz som nevidel, žeby niekto nejaké z jeho tvrdení argumentačne dokázal anulovať. Preto je pre nich vážnym problém a nastupuje jeho mediálny lynč...
palanio, palanio, prečo tu robíš zo seba takto verejne hlupáka? Stojí ti to za to?
no, zatiaľ nevieš odpovedať ani ty. Celý deň si tu dával dokazy o jej skvelej advokátskej práci a odrazu si sa nám nejako zavzdušnil :DDD
tak neviem,kto je tu retardovaný, ale už som tu dával výňatok zo zoznamu dokumentov absolventov právnickej fakulty a diplomka medzi nimi určite je.
Prečo sa tak vehementne snažíš zo seba robiť hlupáka???
Magisterské studium - formuláře Formát Vloženo Vložil
Omluva ze zkoušky - 2018 docx 03.10.2017 Miroslav Sojka
Omluva ze SZZ - 2018 docx 03.10.2017 Miroslav Sojka
Diplomový úkol pdf 17.12.2017 Marta Chromá
Diplomový úkol docx 17.12.2017 Marta Chromá
Vzor diplomové práce pdf 17.12.2017 Marta Chromá
Vzor diplomové práce docx 17.12.2017 Marta Chromá
Vzor - posudek vedoucího práce
pokiaľ ju má, tak problém nie je, ale k tomu,aby ju mala, musí mať aj diplomku. To iba troll palanio si myslí, že nie je potrebná
keby podporoval Čaputovú a Kisku, tak by ho vynášali do nebies
už začínam rozumieť, prečo vyhlásila, že Kiska je jej vzor a že chce pokračovať v jeho práci...
Mám vážne obavy, že v prípade jej zvolenia sa budeme ďalších 5 rokov diviť, čo všetko sa budeme o nej dozvedať...ako teraz o Kiskovi...
Odporúčame