ale neskoro...
je to smutné a navyše, na to doplatí celé Slovensko, ako v prípade Kisku
ten "alkoholik" má stále oveľa viac rozumu a pre štát urobil omnoho viac, než celá tá ich (ale aj naša) superdemokratická a vysokointeligentná opozícia dohromady.
Mimochodom, čo povieš na takého Kalouska, alebo Junckera? Tí sú absolútni abstinenti, že?
uvedomuješ si vobec, aké nezmysly vypisuješ? V súde o pozemok NEMOHOL byť určený, ako vinník, keďže toto ani nebolo predmetom tohto súdneho konania, nakoľko išlo o OBČIANSKO-PRÁVNY spor a nie TRESTNÝ!!!!
vieš vymenovať aspoň tri dobré skutky, ktoré títo dvaja vykonali?
nie, použili opis nahrávky telefonátu, ale bez tej nahrávky. V tom je Lipšic expert
ty nejako často spomínaš VUML. To je asi jediné školenie, ktoré si kedy absolvoval, že :DDD
mal som možnosť jednu z jej "vedeckých" prác čítať. Mala asi 25 strán a ja som sa dostal len asi na piatu. Ďalej to nešlo, lebo tie nezmysly, ktorá tam písala, sa čítať nedali...
aha, tak už viem, prečo do nej vstúpil Kiska a drží sa jej zubami-nehtami. To je totiž to jediné, čo mu ide fakt dobre, klamať podvádzať, točiť peniaze a nasľubovať hory a doly a potom plakať, ako mu všetci ubližujú...
kde je dnes Gašpar? Nuž, robí poradcu českému ministrovi a kde si dnes ty? Trolluješ v prospech Čaputovej :DDDD
znovu sa potvrdila prachbiedna mentálna úroveň čaputovoličov a nohsledov.
Včera som písal, že aj keď to zákon nevyžaduje, už len zo slušnosti by mala pozastaviť svoje členstvo v PS. Hneď sa mňa vyrojili trolli valdis, soptik a ďalší, že prečo, veď to nemusí...vobec si pritom nevšimli, že som napísal, že nemusí, ale zo slušnosti by mala
Teraz sa potvrdilo, že moj názor bol správny, aj keď členstvo nepozastavila
Jednoducho, títo trolli budú vždy a každú cenu hájiť svoju ikonu, a to bez ohľadu na to, či a ako sa pritom zhovadia. Len neviem, či by takto konali, aj keby museli písať pod vlastným menom...
netrep, ešte včera mi tu vaši trolli valdis, soptik, rekuhintam a ďalší tvrdili, že to vobec nemusí a že je to zbytočné. Teraz, keď to urobila, tak to MUSÍ urobiť každý prezident???
Vy meníte názory podľa momentálnej potreby.
Mimochodom, prečo to neurobila pred prvým kolom, ale až teraz, keď sa ľudia začali ozývať, že tým nie je nezávislá?
videli sme to obrovské porozumenie napríklad u Kisku, ktorý je jej vzorom. Vy nechcete skutočné porozumenie, ale porozumenie všetkých k vám
trolle, ešte včera, keď som tu písal, že by sa mala vzdať členstva v strane, si mi vysvetľoval, ako nemusí a ako to nie je potrebné. Odrazu to je štátnický čin?
Veď ty si nevidíš na koniec nosa
Mimochodom, Ševčovič to urobil dávno pred ňou, keď pozastavil výkon svojej funkcie v eurokomisii, takže znovu si sa sám zhovadil
znovu sa potvrdila prachbiedna mentálna úroveň čaputovoličov a nohsledov.
Včera som písal, že aj keď to zákon nevyžaduje, už len zo slušnosti by mala pozastaviť svoje členstvo v PS. Hneď sa mňa vyrojili trolli valdis, soptik a ďalší, že prečo, veď to nemusí...vobec si pritom nevšimli, že som napísal, že nemusí, ale zo slušnosti by mala
Teraz sa potvrdilo, že moj názor bol správny, aj keď členstvo nepozastavila
Jednoducho, títo trolli budú vždy a každú cenu hájiť svoju ikonu, a to bez ohľadu na to, či a ako sa pritom zhovadia. Len neviem, či by takto konali, aj keby museli písať pod vlastným menom...
ak prezident s vlastným národom komunikuje iba cez právnikov (a zvlášť cez Lipšica), už táto skutočnosť o ňom veľa napovedá a nie je to nič dobré
prečítaj si program SaS, hodnú chvíľu nad ním popremýšľaj, potom si spomeň, kto mal najväčší finančný profit z miništrovania Zajaca, a zistíš, aké nezmysly tu píšeš
Odporúčame