ty sa nevsázej, ale hľadaj diplomku
ae bolo, len ju mal utajenú,ale keď zistil, že ju hľadajú, nechal ju odtajniť. To je dosť veľký rozdiel,nemyslíš?
kto tu tvrdí, že nemá riadne ukončenú VŠ? Ja sa len pýtam, kde je jej diplomka. Vieš na to odpovedať?
mám v rodine dvoch bratrancov, špičkových vedcov a mal som možnosť vidieť ich práce. Rozhodne mali viac strán,ako jej 20-30 stránkové brožúrky
lebo by nemohli tvrdiť, že hovoria názory ľudí
a toto zase kde tvrdím? Len mi odpovedz, prečo nie je možné ich diplomky dohľadať, na rozdiel od Dankovej...
čo je toto? Je to z právnickej fakulty. Čo myslíš, prečo je tam napísané DIPLOMOVÁ PRÁCA?
Magisterské studium - formuláře Formát Vloženo Vložil
Omluva ze zkoušky - 2018 docx 03.10.2017 Miroslav Sojka
Omluva ze SZZ - 2018 docx 03.10.2017 Miroslav Sojka
Diplomový úkol pdf 17.12.2017 Marta Chromá
Diplomový úkol docx 17.12.2017 Marta Chromá
Vzor diplomové práce pdf 17.12.2017 Marta Chromá
Vzor diplomové práce docx 17.12.2017 Marta Chromá
Vzor - posudek vedoucího práce
takže, bez toho to nie je pravda? Alebo sa iba vykrúcaš? Je nepodstatné, v akom médiu to žiadal, doležité je, či tú diplomku má, pretože on nie je jedinný, kto ju hľadal a nenašiel...
ona ju určite bude niekde mať, len ešte nevie, kde...Niečo podobné,ako nie je možné dohľadať diplomku pána inžiniera Kisku
a čo tým chcel autor povedať? Ako to odporuje tomu, čo som napísal ja?
čo považuješ za seriozne médium? Denník N alebo vari SME?
no nehovor, a na to si ako prišiel? Teraz si práve zapotil hlod, ako naši slávni "novinári" na TA3, ktorí vyhlásili, že obyvatelia Krymu už 5 rokov trpia streľbou na Donbase...
Daj ešte niečo na pobavenie a medzitým skús dohľadať tú diplomku
len aby sme nakoniec neboli nešťastní všetci...
nehovor, tak potom prečo tú diplomku neukáže? Veď by tým zavrela tomu hnusnému Blahovi hubu a bola by za hrdinku...
no nehovor, skutočne? Keďže je Blaha veľmi vzdelaným človekom (na rozdiel od takých expertov opozície,ako Nicholson, Cigániková, Galko a mnohí ďalší, alebo vlastne skoro všetci...) tak je to pre mňa vlastne pochvala
asi ako jej rozumejú voliči Kisku a Čaputovej
nejako sa odrazu vykrúcaš...len pekne hľadaj, šmudlo, hľadaj
nekecaj, skutočne veríš? Veď ty predsa nejakému smerákovi nebudeš veriť. Ty veríš iba Tódovej, Kiskovi a Čaputovej
a presne po vzore Venezuely bude aj v práve, či?
Odporúčame