človeče, to by v Parlamente a v Pionierskom paláci behali samí bezhlaví
človeče, to by v Parlamente a v Pionierskom paláci behali samí bezhlaví
Kiska? Ten už dokonca aj plače,ako mu ten hnusný Fico ubližuje a vydiera :DDDD
jediné ovečky,ktoré tu zúria, si ty a tvojich desať nickov :DDD
Alebo ty si baran?
ale ja predsa nie som z toho vášho kurzu, tako vám možem zvyšovať úroveň?
Už si prišiel na, kde si urobil tú hrúbku?
Predsta si, že ono sa dokonca nehovorí TVRDKA, ale HRÚBKA, pretože to je hrubá pravopisná chyba, nie tvrdá :DDD
trolle, toto som vari napísal ja? Čo myslíš? Skús mi povedať, či je to pravopisne správne, ty ficovské :DDD
Fico mi ti asi verime. Skus niekam kandidovať.
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok Bez fotky neprislo
6260375 dnes
18:44
no, aj ti neviem, ale ten popis ukazuje skor na Kisku :DDD
pozerám, že tu vyhnali celý debatný kurz, na ktorý chodili aj Farská, Šeliga, Straka a ďalší slušní. Úroveň ich príspevkov tomu napovedá :DDD
napíš Navaľnému, on ti nejakú dá :DDD
na Rusko ste experti vy :DDD
evidentne ti nedošlo, či ta má byť my alebo mi. No nič, ale vy ste tá elita :DDD
nejako si ho domotkal. Chudák, už ani nevie, čo vlastne si :DDD
to nepíš mne,ale kámošovi :DDD
vraj ste inteligenčná elita a aj pravopis vám robí takýto problém :DDD
koho tým máš na mysli? Kisku?
ja sa pýtam teba, lebo ty si prišiel s nejakým E, tak asi vieš, či?
on nepotrebuje,aby ste mu VI verili...
s nimi to je tak. Buď píšu o niečom, o čom nevedia nič, ale si to niekde prečítali, aj keď to nepochopili, alebo vyslovene klamú, aby poškodili tých, ktorí im nehrajú do kariet...
ak chceš s niečím argumentovať, napíš veci,ako sa skutočne udiali a nevyťahuj iba časť prípadu
Čo sa týka Penty, najviac im pomohol Zajac, keď im za babku popredal nemocnice a sanitky...a teraz pripravujú doprivatizáciu zvyšku zdravotníctva, samozrejme znovu hlavne v prospech Penty
Odporúčame