ale veď ty si ten šmudla, čo tu tak dokladoval jej úžasnú právnickú činnosť, tak sa predveď aj teraz, puňťo :DDD
ale veď ty si ten šmudla, čo tu tak dokladoval jej úžasnú právnickú činnosť, tak sa predveď aj teraz, puňťo :DDD
presne,ako Amíci vyhlásili Guaida za prezidenta bez toho aby sa zúčastnil volieb. Aký je v tom rozdiel?
prečo Blaha? To si myslíš, že iba Blaha vie veci overovať?
ani o Dankov titul sa nik nezaujímal, kým sa nestal predsedom parlamentu. Takže tvoje "dovody" sú smiešne
ty si tu dnes tak rád ukazoval jej skvelé právnické výkony, tak by si ju mal vedieť dohľadať...
Aj Danko mal titul JUDr niekoľko rokov, až sa o neho začali zaujímať, keď ho bolo potrebné nejaké zhodiť v očiach verejnosti
Takže neříkej a hľadaj, trollko
A takisto jej skvelé vedecké práce, lebo ja som dohľadal iba nejaké párstránkvé brožúrky s výpovednou hodnodtou nehodnou právnika
chudáčik utláčaný, ubližovaný. Jej všetci tí hnusáci ubližujú a najviac Fico, Ševčovič s Putinom, pritom ona a jej tím vedú takú slušnú kampaň. Dokonca aj ten novinár sa sám zranil o päste jej ochranky, keď sa ju pokúšal fyzicky napadnúť...
Tódová a spol. tak radi lustrujú cudzie diplomové práce. Kedy nám predstavia aj diplomku skvelej a skúsenej právničky a ochránkyne práv chudobných, detí a prírody?
Veľmi by ma tá diplomka zaujímala, pretože už viacero ľudí mi hovorilo, že sa pokúšali túto dohľadať, ale s nulovým výsledkom...
ale je vidieť, že si ani ty nepochopil, o čom je reč. Ty si už ako náš pupúšik...
ako netvrdíš? A kto tu tvrdil, že v Havířove má 60% obyvteľov povod na východnom Slovensku? Alebo to chceš poprieť? :DDD
ty si zase nepochopil jednoduchý text, pupúšik? Nevydí, u teba to je bežné
stále nič o jej advokátskej praxi. Mal by si sa viac snažiť, trollík
no,a teraz skús napísať, kto to chodil podávať Kočnerovi hlásenia o voľbe gen. prokurátora,aby sme to mali všetko pekne pohromade :DDD
níž si mi dal jednak plno drobností, ako rozhovor v rozhlase, kde sa vyjadrovala ku nejakej kauze, nejakú petíciu a potom veci Via Iuris. Nič z toho nehovorí o jej skvelej právnickej praxi
Tak skús nájsť skutočný prípad, ktorý ona riešila a kde zastupovala klientov, ako to zvyknú robiť advokáti. Zatiaľ mi tu chýba len,aby si tu dal, že spracovávala pre niekoho nejaké splnomocnenie...
ja sa na to pýtam vás,lebo vy tvrdíte, aká to je skúsená a skvelá právnička. A keby som sa k tomu vyjadril aj miliónkrát, teba je po tom prd, pretože je to moje právo
Ty sa neustále vyjadruješ ku témam, o ktorých nemáš ani šajnu (napríklad demografické zloženie Havířova) a nik ti to nevytýka a to často vieš napísať riadny nezmysel :DDD
o tom nepochybuj a ešte budú tvrdiť, že obeťou je vlastne ona. Tak to bolo aj u Kisku
aha, takže to je tá jej skvelá advokátska prax?
Odporúčame