oproti Kiskovi něco neskutečné a hodné pozornosti :DDD
oproti Kiskovi něco neskutečné a hodné pozornosti :DDD
no neříkej. Tak proč potom tak nadávájí na Ševčoviče???
a tomu sa ako venovala? Tým, že k nej vyjadrila v rozhlase?
akí sú tí čaputovoliči chrumkaví v tom ľútom boji za svoju jedinú spravodlivú kandidátku. Až pritom zabúdajú na to, že vastne Ševčovič a Čaputová a ich názory sú jedno a to isté, len jeden nosí nohavice a druhý sukňu
Ale do roztrhania tela budú vysvetľovať, aký je Ševčovič zlý (samozrejme, znovu to ich lebofico) a Čaputová dobrá až skvelá :DDDD
Len neviem, čo by hovorili, keby Ševčovič kandidoval trebárs za SaS... :DDDD
ale veď on to je váš človek, ten Ševčovič. To si ešte stále nepochopil? :DDDD
pezinská skládka je jedíná téma, ku ktorej sa vie vyjadrovať. To je na prezidentskú kandidátku žalostne málo...
ja sa pýtam, či myslíš, ten konšpiračný plátok, ktorý ani Reuters nepovaýuje za relevantný. Ja ho aj preto nečítam, tak neviem, či je vymyslená alebo nie
ale jasné. Farba očí je presne to isté, ako názory... ty si sa rozhodoval podľa farby očí?
a toto mi chýbalo. To oslovenie fašisti od kiskotrolla nemá chyby. A teraz daj niečo o demokratickej vláde na Ukrajine, pupuš :DDD
myslíš ten košpiračný plátok Denník N, ktorý nepovažuje za relevantný ani Reuters?
myslenie kiskotrollov a čaputovoličov je úžasné. Ševčovič je eurohujer. Ona vlastne aj Čaputová je síce eurohujerka a vlastne aj my sme eurohujeri, ale Čaputová je naša eurohujerka, takže je dobrá eurohujerka, lebo je taká, ako aj my :DDD
Úžasná logika :DDD
a vieš aj rozdiel medzi jeho pokryteckou kampaňou a pokryteckou kampaňou Čaputovej?
presne, ako Čaputová, ktorá bola najprv liberálkou, bojujúcou za práva gayov a interupcie a teraz je odrazu zástankyňou kresťanov
ale reagoval si na príspevok o Čaputovej...ty si už z toho nejaký dopletený. Daj si Kit-kat :DDD
do akého parlamentu? Veď chcet,aby bola prezidentkou. Máš to nejaké domotkané, pupuš
no nehovor? Skutočne? Ale ja som, na rozdiel od Štefunka, Fica nevolil. Ani som nebol hrdým voličom SMERu,ako Štefunko
Máš to nejaké dopletené :DDD
odrazu je klamár? Veď ešte nedávno ste ho chválili, ako bojuje za naše práva a našu krajšiu budúcnosť v tej skvelej Únii
ale veď za toto by si ho mal chváliť. Veď bojuje za Európu, ktorú ty tak chceš...
médiá si našli Čaputovú, ako vhodnú kandidátku, ktorá vraj pomáha deťom, chudobným, pomohla Pezinčanom od tej hnusnej skládky, bojovala so zlými SMERákmi, pritom sa musela báť o svoju rodinu, všetci jej teraz za odmenu ubližujú (čo na tom, že jej ochranka zmlátila novinára, ktorý chcel ísť na jej tlačovku...?), všetci ju napádajú, vedú voči nej nechutnú kampaň (čo na tom, že novinár Kovačič obvinil jej protikandidáta z účasti na kauze Gorila, aj napriek tomu, že s ňou nemal nič spoločné?) a ona, chdáčik sa iba bráni, lebo je od narodenia bojovníčkou sa slobodu,spravodlivosť a právo pre chudobných, slabých a deti...
Proste hotový Kiska
Teraz už iba čakám, či pojde v Kiskových šľapajách aj čo sa týka káuz a čo všetko sa o nej dozvieme...
Odporúčame