nože daj, kde jej to ja vyčítam? Alebo zase vidíš nejakú fatamorgánu?
nože daj, kde jej to ja vyčítam? Alebo zase vidíš nejakú fatamorgánu?
no neříkej. Skutečně? A teď dej tu o tom, jak někdo ohrožoval její rodinu až se o ní musela bát...
no neříkej. I ona se bála o svojí rodinu? No teda... Možná i jí vyhrožoval Kočner, když byla investigatívni advokátkou, že?
a Čaputová hovorí to, čo si myslí ona, alebo to, čo si myslí Štefunko, mimochodom hrdý volič SMERu?
spýtaj sa Čaputovej. Ona je na odborníčka. Tomu ja nerozumiem, pupuško :DDD
A ešte daj, čo z toho, čo som napísal nie je pravda. Nech v tom máme jasno
Štefunko je bývalý šéf mladých SDĽ, potom Soc. demokrat, ktorých pohltil SMER a potom sa chválil, že je hrdým voličom SMERu
To však týmto trollom nevadí. Presne v intenciách vyjadrenia Schutza o Kiskovi:
"no a čo, že bol aktivnym SZMákom, doležité je, že teraz podporuje USA"
keby si tam vo svete takú reputáciu, ako má on, tak chodíš, ako páv. Nik ti nemože za to, že nemáš na viac, ako tu trollovať a myslieť si pri tom, ako si súčasťou tých mocných, pupuš :DDD
Penta a Eset zrejme vytvorili dodatočný fond pre trollov, ktorí majú na podobných diskuziách propagovať Čaputovú a tak títo vypisujú nezmysly, o tom, ako Ševčovič nemože hájiť záujmy kresťanov, ale Čaputová áno a pritom obaja majú s kresťanstvom asi toľko spoločného, ako ja s islamom
Vypisujú tu, aký je Ševčovič eurohujer, pritom takou istou eurohujerkou je aj Čaputová a nakoniec aj oni sami
Vypisujú tu, ako bude Ševčovič bábkou Fica, pričom Čaputová je bábkou Štefunka, ktorý sa ešte nedávno hrdil Ficom a SMERom
Vypisujú o nejakej nenávistnej kampani voči Čaputovej zo strany Ševčoviča, Blahu a SMERu a pritom im nevadí, že Kovačič spojuje kauzu Gorila s jej protikandidátom, až sa voči tomu musí ohradiť aj gen. prokurátor. Už len čakám, kedy aj Čižnára obvinia, že lobuje v prospech Ševčoviča a ubližuje Čaputovej...
Rozprávajú o slušnosti, spravodlivosti a pritom na každého, kto má iný názor okamžite útočia, nadávajú mu a urážajú...
Č s človekom dokážu narobiť peniaze... :DDD
ty to nevieš? To nemyslíš vážne? Ja som si myslel, že poznáš všetky jej výroky. Aj tie, ktoré nepovedala...ja ti ich rozhodne dohľadávať nebudem, ale aj keby to hneď nebola pravda, stačí už aj to, že chce "pokračovať v jeho práci"
To znamená, že bude v práci iba 3 dni v týždni? Že bude lietať na súkromné akcie vládnym špeciálom, že jedinou oficiálnou štátnou návštevou na najvyššej úrovni bude cesta na Ukrajinu (ak nepočítam úvodnú cestu do ČR)?
To toho potom veľa nenaúracuje...
no určite. Čaputovú vlastne zvolil Putin. To nevieš?
no vidíš, aký si ty inteligentný. Ten, kto nemá rovnaké názory, ako tie, ktoré si si prečítal na SME a Nku, je hneď heroin, nacista a podobne. Pritom nemáš problém podporovať ochráncu banderovcov Kisku
A že neprešli? Médiám sa podarilo zmagoriť študentov, ženy a Rómov.
Navyše tá nenávistná kampaň, ktorú médiá hlavne voči Harabínovi rozpútali, pričom nemali problém ani sproste klamať, to ešte na Slovensku nebolo. A to ani nehovorím o porušení zákona o financovaní volieb...
já vím, že je to tvůj blog? To myslíš vážně, že to neříkala? Proč potom se u ní od začátku promenáduje Bezák?
A ty umíš Desatero?
konzistentnosť názorov Čaputovej:
1. Kiska by ma po svojich daňových deliktoch odísť z politiky
2. Kiska je pre mňa vzorom a chcem pokračovať v jeho práci...
Skutočne si stojí za svojím slovom a jej vzorom je daňový delikvent...
a čo Čaputová? Tá má konzistentné názory?
a ty mluvíš, jako Drahoš. Taky máš v uchu naslouchátko, aby ti mohli dávat správné odpovědi?
no vidíš, a práve preto by ste ho mali chváliť, ale vy ho haníte. Evidentne ste sami proti sebe :DDD
takže jí znáš? A jistě jsi to tam zkusil, když to tak nezištně nabízíš jiným.Ono i banka Goldman-Sachs má tradici, jako sviňa a peníze bych do ní nedal, protože financovala Hitlera...
Odporúčame