to je tvůj blog? A Čaputová je křesťanskou kandidátkou? Co myslíš?
to je tvůj blog? A Čaputová je křesťanskou kandidátkou? Co myslíš?
neříkej, ale přeci ho musíš mít aspoň trochu oveřené, když jej doporučuješ jiným. Nebo ty rád doporučuješ věci o kvalitě kterých nemáš ani šajnu?
skús to párkrát prečítať a iste to pochopíš, keď už ste tou imaginárnou elitou národa :DDD
máš s tím číslem vlastní bohaté zkušenosti? :DDD
a tvoj SZMáčik a inkvizitorský synáčik KiSSka to desatoro ovláda?
dej ještě něco, Drahoši. Ať se pobavíme :DDD
Radujme sa, veseľme sa. Idú nám krásne zajtrajšky.
Prezidentkou bude Čaputová, vo vláde bude Štefunko, Sulík, Matovič, Farská, Nicholson, Cigániková,...
Bude koniec s korupciou a zlodejstvom a preto bude strááášne veľa peňazí pre študentov, invalidov, dochodcov a ďalších, ktorí si nedokážu sami zarobiť na živobytie
Bude rýchlo a jasne vyšetrená vražda Kuciaka a vinníci dostanú doživotné doživotie. Do basy sa dostanú aj všetci daňoví podvodníci, DPHáčkari a iní zlodeji
Každý si bude žiť, ako chce, nebude musieť platiť takmer žiadne odvody a dane a pritom to nijako nepostihne dochodky a zdravotnú starostlivosť
Bude tu tá pravá a skutočná demokracia
Slovensko bude pevnou súčasťou toho najjadrovejšieho jadra Únie
No nebude to Slovensko skvelá krajina pre život? Normálne sa toho už neviem dočkať. KONEČNE!!!!
HURÁÁÁÁ!!!!
RADUJME SA, VESEĽME SA, BRATIA DEMOKRATI
ale my to predsa vieme, že ty chceš za prezidenta mafiána, pozemkového a daňového podvodníka a úžerníka :DDDD
jasné a aký bol výsledok toho skvelého zastupovania? Žeby taký, že tú skládku iba presunuli o pár kilometrov?
A podˇˇla jej daňového priznania, bola Goldmanová cena pre ňu vlastne záchranou príjmov, pretože okrem peňazí za ňu v tom roku nepriznala žiadny iný príjem :DDD
Skutočne vysokoskúsená advokátka :DDD
ale no, pupuš. Ja nemožem za to, že vypisujete nezmysly, ktoré potom nemožte doložiť. Napríklad aj to, že ak ide Ševčovič osloviť veriacich voličov, tak je to problém, ale ak to isté robí ZEN-budhistka, to je v poriadku.
To už zaváňa diagnózou :DDD
Ale píšte, dobre ma bavíte
musím sa smiať, ako médiá až zúfalo presadzujú Čaputovú, ako advokátku a pritom jedinnú kauzu, ktorú mala "riešiť" uvádzajú iba skládku, z ktorej najprv vyhodili jej tatka a potom ju iba presťahovali o pár kilometrov. To bol úžasný enviromentálny počin pani skúsenej advokátky :DDD
Tu nejako roky praxe neuvádzajú... :DDDD
skutočným nepriateľom Európy sú USA, pretože sa hrozia predstavy, že by Európa začala bez predsudkov spolupracovať a obchodovať s Ruskom a Čínou. To by bol koniec hegemónie USA a ich priživovaniu na bohatstve iných štátov a to by malo za následok krach americkej ekonomiky, ktorá stojí na hlinených nohách...
tí, ktorí prešli "školeniami" na Západe, tomu často aj veria, lebo sú ako pupuš. Stačí im, ak im niečo povedia USA alebo NATO...
a pod koho vplyvom je Čaputová? Tušiš vobec, že aj Štefunko bol (a možno aj je) Ficovým človekom?
oni "vrazili" 100 tisíc. Koľko vrazil Štefunko s Pentou a Esetom do Čaputovej a Mistríka? Vieš to spočítať?
Nevyhrala ona, ale Penta, Eset a mídiá, ktoým sa podarilo narozprávať ľuďom nezmysly o nej,ale o jej protikandidátoch
Takže vyhral PODVOD NA VOLIČOCH
a čo Čaputová? Tá je zmenou? Zmenou koho/čoho?
no jasné. Všetci žvástajú, iba ty drístaš nezmysly :DDDD
Radujme sa, veseľme sa. Idú nám krásne zajtrajšky.
Prezidentkou bude Čaputová, vo vláde bude Štefunko, Sulík, Matovič, Farská, Nicholson, Cigániková,...
Bude koniec s korupciou a zlodejstvom a preto bude strááášne veľa peňazí pre študentov, invalidov, dochodcov a ďalších, ktorí si nedokážu sami zarobiť na živobytie
Bude rýchlo a jasne vyšetrená vražda Kuciaka a vinníci dostanú doživotné doživotie. Do basy sa dostanú aj všetci daňoví podvodníci, DPHáčkari a iní zlodeji
Každý si bude žiť, ako chce, nebude musieť platiť takmer žiadne odvody a dane a pritom to nijako nepostihne dochodky a zdravotnú starostlivosť
Bude tu tá pravá a skutočná demokracia
Slovensko bude pevnou súčasťou toho najjadrovejšieho jadra Únie
No nebude to Slovensko skvelá krajina pre život? Normálne sa toho už neviem dočkať. KONEČNE!!!!
HURÁÁÁÁ!!!!
RADUJME SA, VESEĽME SA, BRATIA DEMOKRATI
áno, presne takto to robíte vy. Po celú kampaň som nevidel, žeby ste mali niečo pozitívne o Čaputovej, čo by ste mohli vyzdvihovať, teda okrem tej nepodarenej skládky, u ktorej vyrazili jej tatka, tak ste sa sústredili na napádanie iných...
Odporúčame