navrhujem spravodlivo-progresívnym aby po firmách nechali podpisovať petície na podporu Čaputovej. Takto jasne ukážu, že pre slovenský národ, je ona jedinou vyvolenou...
navrhujem spravodlivo-progresívnym aby po firmách nechali podpisovať petície na podporu Čaputovej. Takto jasne ukážu, že pre slovenský národ, je ona jedinou vyvolenou...
a pritom si stíha ešte aj lajkovať vlastné príspevky :DDD
ak to povie niekto z Luník IX. tímu, tak to iste pravda bude :DDD
Čo povieš na toho moderátora, ktorý spojil jednoho z kandidátov s Gorilou, pričom, ako vyhlásil Čižnár, to je evidentná lož?
To nie je špinavá kampaň?
jasné. Daj ešte niečo na pobavenie, ty Luník IX. tím :DDD
pozri si TV debaty a iste to pochopíš :DDD
Ale ja to od teba vlastne ani nežiadam. To by na teba bolo príliš :DDD
zaujímavé, ako liberálni trolli, o ktorých je známe, že sú to veľmi aktívni eurohujerskí užitoční id*oti, nadávajú Ševčovičovi do eurohujerov.
Tieto kreatúry si nevidia na 10 cm od huby :DDDD
prečítal si po sebe, čo si vypotil? Evidentne nie, lebo by si zistil,aké nezmysly si tu napísal. Jednak, študenti v tých mestách, o ktorých píšeš,ako o nositeľoch pokroku, sú poväčšinou z malých mestečiek a dedín
Potom, pochybujem, že nositeľmi pokroku sú Rómovia z Luníka IX.,alebo vari sú?
A teraz skús upresniť, ktorý stúpenec SMERu to tak znevažuje ženy...
ževraj to je skúsená advokátka a pritom riešila iba jednu kauzu, a aj tú pofidérne, keď ju iba preložili cca o 30 km ďalej
Skutočne veľmi skúsená právnička... :DDD
V TV debate ju vycvičil ešte aj učiteľ dejepisu Kotleba...
pupuš, ešte pred mesiacom si tu vychvaľoval Kisku :DDD
a prečo mal zverejňovať majetkové priznanie na Slovensku, keď tu neposobil? Vieš to aj vysvetliť?
Mimochodom, prečo Čaputová, ako jediný príjem priznala peniaze za Goldmanovú cenu? To v tom roku okrem toho nemala žiadny príjem?
ja nemožem za to, že ty nerozumieš krátkemu písanému textu. To je tvoj problém. Popros niekoho, nech ti to vysvetli
prečo Mistrík nezverejnil odkiaľ dostal tých 1,5 milióna? Mal dovod niečo tajiť?
že eurohujerík. A ty nie si eurohujerik? Kto sa to tu tak vždy zastáva Únie?
Vždy ma viete pobaviť, ako píšete podľa toho, čo vám práve vyhovuje a pritom zabúdate na to, čo ste písali predtým :DDD
Veď Ševčovič, ako eurohujer, by mal byť vaším človekom. To si nepochopil?
myslím, že takého gastarbeitera, akého tam robil Ševčovič by si robil veľmi rád a žila by z toho celá vaša osada. Lenže na to tvoja inteligencia nestačí...
konečne čítam od teba rozumnú vetu. To to trvalo...
a aký zákon to prikazuje? Mimochodom, zverejnil Mistrík, odkiaľ to dostal tých 1,5 mil. euro?
ty si v zahraničí nikdy nebol a nepracoval, že? Zájdi si na Daňový úrad a tam ti to vysvetlia
jasné, hovorí stále to isté. Napríklad toto:
1. Kiska by mal pre svoje daňové delikty odísť z politiky
2. Kiska je mojím vzorom a v prípade zvolenia chcem pokračovať v jeho práci
A to všetko v jednom rozhovore. Len teraz ti neviem, či tá jeho práca, v ktorej chce pkračovať, sú tie daňové delikty,...
Odporúčame