ako vždy, si úplne mimo realitu, ale od vás liberálkov ani nečakám, že by žili v reáli :DDDD
ako vždy, si úplne mimo realitu, ale od vás liberálkov ani nečakám, že by žili v reáli :DDDD
mne sa páči, ako Čaputovej bábkovodiči ohlúpujú národ tvrdením, že to veľmi skúsená a úspešná advokátka a ako príklad uvádzajú iba pseudokauzu skládky, ktorá je v skutočnosti iba pomstou za vyhodenie jej otca zo správnych orgánov a navyše skončila tak, že ju presunuli o cca 30km ďalej
Skutočne veľmi skúsená a úspešná právnička
Navyše nejako nevedia dohľadať jej koncipientskú prax, pričom u Fica zúrili, že mu vraj chýbajú 2 roky právnickej praxe....kde je teraz odborník na právnickú prax Dostál?
to chceš tvrdiť, že Kiska bol krokom vpred?
to si aj skutočne, myslíš, alebo ti to niekto povedal,aby si to takto napísal?
Kiska nie je problémom pre Fica, ale pre Slovensko. Alebo skor hanbou. Ak je Kiska pre Čaputovú vzorom a chce pokračovať v jeho práci, ako sa vyjadrila, tak sa máme na čo "tešiť"
Radujme sa, veseľme sa. Idú nám krásne zajtrajšky.
Prezidentkou bude Čaputová, vo vláde bude Štefunko, Sulík, Matovič, Farská, Nicholson, Cigániková,...
Bude koniec s korupciou a zlodejstvom a preto bude strááášne veľa peňazí pre študentov, invalidov, dochodcov a ďalších, ktorí si nedokážu sami zarobiť na živobytie
Bude rýchlo a jasne vyšetrená vražda Kuciaka a vinníci dostanú doživotné doživotie. Do basy sa dostanú aj všetci daňoví podvodníci, DPHáčkari a iní zlodeji
Každý si bude žiť, ako chce, nebude musieť platiť takmer žiadne odvody a dane a pritom to nijako nepostihne dochodky a zdravotnú starostlivosť
Bude tu tá pravá a skutočná demokracia
Slovensko bude pevnou súčasťou toho najjadrovejšieho jadra Únie
No nebude to Slovensko skvelá krajina pre život? Normálne sa toho už neviem dočkať. KONEČNE!!!!
HURÁÁÁÁ!!!!
RADUJME SA, VESEĽME SA, BRATIA DEMOKRATI
ale kto hovorí, že to bude služobný byt? Prečo ho nemože mať od štátu v nájme? Toto ti nedošlo?
moje Sorošovské bububub? A to je čo? Vieš to aj upresniť?
akurát, že predtým o sebe hovorila, že je vyznávačkou Zen-budhizmu a odrazu je veriacou kresťankou. Keby sme tu mali silnú moslimskú komunitu, tak si zoberie hidžžáb a vyhlási, že je praktizujúcou moslimkou...
A ako sa vysporiadalo vedomie Čaputovej so striktným odmietaním potratov katolíckou cirkvou, ktorej je vraj členkou, keď pritom sama právo na potraty podporovala?
no nehovor. Veď ona, aby získala konzervatívne hlasy, bola schopná vyhlásiť, že je veriacou kresťankou a pritom predtým sa chválila, že je vyznávačkou ZEN-Budhizmu...
To je riadny názorový kotrmelec, takže, keby to malo rozhodnúť, či bude prezidentkou, zajtra by určite bola presvedčenou Harabínkou :DDD
:DDDDDDD +++++++
Nechaj tak, veď oni sú vraj tou elitou národa...
jasné, veď píšem, že nás čakajú krásne zajtrajšky, bez zlodejov, korupcie, daňových podvodov :DDD
Sulík, Matovič, Čaputová a hlavne experti Nicholson, Cigániková, Remišová. Kiska,... sú toho jasnou zárukou a Farská to bude slušne kontrolovať...
nevieš ani poriadne opísať jeho nick, ty morálny moreplavec :DDDD
Že niekto je v Amerike ešte neznamená, že je milovníkom Ameriky. To si ešte nepočul? Predstav si, že jedna západná agentúra robila prieskum medzi Rusmi žijúcimi mimo územia Ruska a na obrovské všeobecné prekvapenie zistili, že vyše 80% týchto Rusov je rozhodnutých v prípade napadnutia Ruska, vrátiť sa domov a brániť svoju vlasť
Nechcem však od teba, aby si toto dokázal pochopiť. To je príliš zložité na tvoje schopnosti chápania
Ty rozumieš iba krátkym a jasným heslám :DDD
myslíš ten stáročný imperializmus poľsko-litovskej Únie?
Radujme sa, veseľme sa. Idú nám krásne zajtrajšky.
Prezidentkou bude Čaputová, vo vláde bude Štefunko, Sulík, Matovič, Farská, Nicholson, Cigániková,...
Bude koniec s korupciou a zlodejstvom a preto bude strááášne veľa peňazí pre študentov, invalidov, dochodcov a ďalších, ktorí si nedokážu sami zarobiť na živobytie
Bude rýchlo a jasne vyšetrená vražda Kuciaka a vinníci dostanú doživotné doživotie. Do basy sa dostanú aj všetci daňoví podvodníci, DPHáčkari a iní zlodeji
Každý si bude žiť, ako chce, nebude musieť platiť takmer žiadne odvody a dane a pritom to nijako nepostihne dochodky a zdravotnú starostlivosť
Bude tu tá pravá a skutočná demokracia
Slovensko bude pevnou súčasťou toho najjadrovejšieho jadra Únie
No nebude to Slovensko skvelá krajina pre život? Normálne sa toho už neviem dočkať. KONEČNE!!!!
HURÁÁÁÁ!!!!
RADUJME SA, VESEĽME SA, BRATIA DEMOKRATI
mimoriadne nadaná advokátka, ktorá ma zebou AŽ jeden spor, ktorý navyše skončil tým, že skladáka bola presťahovaná o 30 ďalej
Doslova úžasný úspech úžasnej právničky a pupuš má nový idol :DDD
Už viem, kto má najväčšiu zásluhu na Čaputovej víťazstve v 1.kole volieb.
Pred voľbami všetci demokrati upozorňovali, že je takmer isté, že sa Rusi pokúsia o manipulovanie volieb. Keďže demokrati majú vždy pravdu, je jasné, že za víťazstvom Čaputovej je Rusko a osobne Putin
Čaputové, Progresívne Slovensko a kompletná opozícia, ako celok, na čele so slušnou mládežou, by mali vyslať do Moskvy oficiálnu delegáciu, aby Rusku a hlavne Putinovi osobne poďakovali
no čo, nasľubuje čokoľvek. Veď čo by neurobil za vlastné obohatenie sa na vytváraní vojnového harašenia na úkor ukrajinskej ekonomiky?
Zatiaľ som od neho nikdy nepočul, čo chce urobiť s geometrickou radou narastajúcou chudobou Ukrajincov...
Odporúčame