koľkokrát si bol na Kryme, že vieš tak iste posúdiť situáciu?
koľkokrát si bol na Kryme, že vieš tak iste posúdiť situáciu?
ktovie, možno sa toto objaví na jej bilboardoch a mne pošlú tantiémy :DDDD
ty si nepočul, že Rusko a Putin budú chcieť ovplyvniť voľby?
Už viem, kto má najväčšiu zásluhu na Čaputovej víťazstve v 1.kole volieb.
Pred voľbami všetci demokrati upozorňovali, že je takmer isté, že sa Rusi pokúsia o manipulovanie volieb. Keďže demokrati majú vždy pravdu, je jasné, že za víťazstvom Čaputovej je Rusko a osobne Putin
Čaputové, Progresívne Slovensko a kompletná opozícia, ako celok, na čele so slušnou mládežou, by mali vyslať do Moskvy oficiálnu delegáciu, aby Rusku a hlavne Putinovi osobne poďakovali
neviem, žeby slovenčina poznala skratku WTF...
Už viem, kto má najväčšiu zásluhu na Čaputovej víťazstve v 1.kole volieb.
Pred voľbami všetci demokrati upozorňovali, že je takmer isté, že sa Rusi pokúsia o manipulovanie volieb. Keďže demokrati majú vždy pravdu, je jasné, že za víťazstvom Čaputovej je Rusko a osobne Putin
Čaputové, Progresívne Slovensko a kompletná opozícia, ako celok, na čele so slušnou mládežou, by mali vyslať do Moskvy oficiálnu delegáciu, aby Rusku a hlavne Putinovi osobne poďakovali
Už viem, kto má najväčšiu zásluhu na Čaputovej víťazstve v 1.kole volieb.
Pred voľbami všetci demokrati upozorňovali, že je takmer isté, že sa Rusi pokúsia o manipulovanie volieb. Keďže demokrati majú vždy pravdu, je jasné, že za víťazstvom Čaputovej je Rusko a osobne Putin
Čaputové, Progresívne Slovensko a kompletná opozícia, ako celok, na čele so slušnou mládežou, by mali vyslať do Moskvy oficiálnu delegáciu, aby Rusku a hlavne Putinovi osobne poďakovali
Už viem, kto má najväčšiu zásluhu na Čaputovej víťazstve v 1.kole volieb.
Pred voľbami všetci demokrati upozorňovali, že je takmer isté, že sa Rusi pokúsia o manipulovanie volieb. Keďže demokrati majú vždy pravdu, je jasné, že za víťazstvom Čaputovej je Rusko a osobne Putin
Čaputové, Progresívne Slovensko a kompletná opozícia, ako celok, na čele so slušnou mládežou, by mali vyslať do Moskvy oficiálnu delegáciu, aby Rusku a hlavne Putinovi osobne poďakovali
Čaputová:
1. Kiska by kvoli svojím daňový deliktom nemal ďalej posobiť v politike
2. Kiska je moj vzor a v prípade zvolenia chcem pokračovať v jeho práci...
Tomu sa hovorí konzistentnosť názorov budúcej prezidentky...
najlepsie je nocny prerod Sevcovica na konzervativca a krestana-komunistu...
aj Čaputová je odrazu liberálna veriaca kresťanka, dokonca s podporou Bezáka...
to vieš, že máš pravdu. Ako inak? :DDDD
Radujme sa, veseľme sa. Idú nám krásne zajtrajšky.
Prezidentkou bude Čaputová, vo vláde bude Štefunko, Sulík, Matovič, Farská, Nicholson, Cigániková,...
Bude koniec s korupciou a zlodejstvom a preto bude strááášne veľa peňazí pre študentov, invalidov, dochodcov a ďalších, ktorí si nedokážu sami zarobiť na živobytie
Bude rýchlo a jasne vyšetrená vražda Kuciaka a vinníci dostanú doživotné doživotie. Do basy sa dostanú aj všetci daňoví podvodníci, DPHáčkari a iní zlodeji
Každý si bude žiť, ako chce, nebude musieť platiť takmer žiadne odvody a dane a pritom to nijako nepostihne dochodky a zdravotnú starostlivosť
Bude tu tá pravá a skutočná demokracia
Slovensko bude pevnou súčasťou toho najjadrovejšieho jadra Únie
No nebude to Slovensko skvelá krajina pre život? Normálne sa toho už neviem dočkať. KONEČNE!!!!
HURÁÁÁÁ!!!!
RADUJME SA, VESEĽME SA, BRATIA DEMOKRATI
jasné, študentíci sú určite vysokovzdelaní a rozhľadení ľudia. Rozprával som sa s niektorými z nich. Po chvíľke debaty reagovali: "tak toto som nevedel"...
Skutočne rozhľadení ľudia...
DYnosauri určite pomalI pojdu do večných lovíšť a budeš sa diviť, ale DINOSAURI tam už dávno sú
Radujme sa, veseľme sa. Idú nám krásne zajtrajšky.
Prezidentkou bude Čaputová, vo vláde bude Štefunko, Sulík, Matovič, Farská, Nicholson, Cigániková,...
Bude koniec s korupciou a zlodejstvom a preto bude strááášne veľa peňazí pre študentov, invalidov, dochodcov a ďalších, ktorí si nedokážu sami zarobiť na živobytie
Bude rýchlo a jasne vyšetrená vražda Kuciaka a vinníci dostanú doživotné doživotie. Do basy sa dostanú aj všetci daňoví podvodníci, DPHáčkari a iní zlodeji
Každý si bude žiť, ako chce, nebude musieť platiť takmer žiadne odvody a dane a pritom to nijako nepostihne dochodky a zdravotnú starostlivosť
Bude tu tá pravá a skutočná demokracia
Slovensko bude pevnou súčasťou toho najjadrovejšieho jadra Únie
No nebude to Slovensko skvelá krajina pre život? Normálne sa toho už neviem dočkať. KONEČNE!!!!
HURÁÁÁÁ!!!!
RADUJME SA, VESEĽME SA, BRATIA DEMOKRATI
prečo Sulík s Kotlebom nezverejnia o čom to tak silno jednali.
A tá otcovská? Chlapče, nebál som sa onakvejších holohlavcov, tak sa nebojím ani týchto. A konšpirácie? Odkedy je legitímna otázka konšpiráciou?
Nemože za to, že som siahol na tvoje idoly, ale v tej reakcii na moj príspevok si nedokázal nič z toho, čo som napísal, vyvrátiť. Žeby preto, lebo mám pravdu?
Radujme sa, veseľme sa. Idú nám krásne zajtrajšky.
Prezidentkou bude Čaputová, vo vláde bude Štefunko, Sulík, Matovič, Farská, Nicholson, Cigániková,...
Bude koniec s korupciou a zlodejstvom a preto bude strááášne veľa peňazí pre študentov, invalidov, dochodcov a ďalších, ktorí si nedokážu sami zarobiť na živobytie
Bude rýchlo a jasne vyšetrená vražda Kuciaka a vinníci dostanú doživotné doživotie. Do basy sa dostanú aj všetci daňoví podvodníci, DPHáčkari a iní zlodeji
Každý si bude žiť, ako chce, nebude musieť platiť takmer žiadne odvody a dane a pritom to nijako nepostihne dochodky a zdravotnú starostlivosť
Bude tu tá pravá a skutočná demokracia
Slovensko bude pevnou súčasťou toho najjadrovejšieho jadra Únie
No nebude to Slovensko skvelá krajina pre život? Normálne sa toho už neviem dočkať. KONEČNE!!!!
HURÁÁÁÁ!!!!
RADUJME SA, VESEĽME SA, BRATIA DEMOKRATI
Čaputová niekoľkokrát na otázko o armáde odmietla odpovedať, lebo vraj tomu nerozumie. To znamená, že túto problematiku nafasuje "poradcu". Som veľmi zvedavý, kto ním bude. Tipujem niekoho z trojice Galko, Ondrejcsák, Fedor
Odporúčame