a v čom on preriekol krivé slovo voči niekomu? Odkedy je povedať o niekom pravdu to isté, ako vyriecť krivé slovo?
a v čom on preriekol krivé slovo voči niekomu? Odkedy je povedať o niekom pravdu to isté, ako vyriecť krivé slovo?
to evidentne nevieš ani ty. Vy si demokraciu a liberalizmus otáčate tak, ako vám to momentálne vyhovuje. Čaputová je zároveň kresťankou a zároveň podporuje LGBTI a adopciu detí gay pármi
To, tvoje porovnanie Bezáka a Oroscha je doslova na smiech
Pri Bezákovej proklamácii podpory Čaputovej nebolo povedané, že ju podporuje občan Bezák, ale jasne hovorili, že arcibiskup. Médiá dokonca ani nespomenuli, že emeritný (bývalý), takže ho fakticky uvádzali ako zástupcu cirkvi s cieľom takto osloviť veriacich
Preto by si nemal takto bezostyšne klamať
toľko vychvaľovaný kapitalizmus je v skutočnosti veľmi zvrátenou ideológiou
Francúzske, holandské, nemecké, americké firmy bohatnú na afrických nerastných surovinách a chudobní Slováci, Česi, Poliaci,...alebo aj Nemci, Francúzi,...cez rozne "nadácie" pomáhajú tamojším obyvateľom...
Prečo toto nerobia tí, ktorí z týchto štátov profitujú?
Prečo sa u nás o núdznych primárne nestará štát a súkromná pomoc nie je iba sekundárna, doplnková?
pupuš, nie som proti pomoci Afrike, ale až keď budeme mať doma všetko v poriadku. Takto iba chudák pomáha chudákovi a bohatí hrabú peniaze
trolle, teba iba nechať písať a sám urobíš zo seba b*ba. Ako možeš byť zároveň vlastencom, rodoľubom, národovcom a zároveň dobrým občanom EÚ, keď samotná EÚ toto spojenie popiera a tvrdí, že národovectvo sa nezlučuje s európskym občianstvom a snaží sa potierať akúkoľvek snahu o národovectvo?
Proste si iba obyčajný klamár
veľa od neho chceš. Jemu stačí, že Chmelár. Keby si napísal to isté, ale dal by si, že to povedal trebárs Kiska, tak ti napíše, že to pravda
ty si len obyčajný troll,ktorý sa točí tam, odkiaľ fúka vietor. Si hanbou tunajších diskuzií
koho on súdi, troll? On iba vyjadril svoj názor a na to má právo. Kto si ty, že mu v tom chceš brániť???
trollko, prečo sa ty, obhajca židovskej jedinečnosti a svetového vodcovstva vyjadruješ ku veciam kresťanským?
a vieš aj upresniť, čo si tým kopírovaním mal na mysli? Lebo takto to vyznieva, ako prázdny výkrik do tmy
v tomto prípade ma zaujala tá časť vyhlásenia MO SR, v ktorej hovorí, že v prípade prijatia tejto ponuky by došlo ku zmene majetkových a kompetenčných práv.
Dúfam, že sa raz dozvieme, čo presne za to Američania chceli, pretože zmena majetkových práv k letiskám je veľmi podozrivá a nedáva Američanom dobré vysvedčenie...
Žeby to nakoniec bolo pripravované tak, že Američania zainvestujú do letísk 105 miliónov a letiská alebo ich časti sa stanú ich majetkom?
píšeš nezmysly. Krstili bez ohľadu na to, či boli alebo neboli v KSS
nevyhovuje, tak napádaš? Aké slušnodemokratické...povedal by som až také čaputovské
Ak povie pán arcibiskup, že voliť Čaputovú je hriech, je to podľa nej rozdeľujúce. Ak ju priamo podporí emeritný arcibiskup, je to jasne zjednocujúce...
Tomuto veria iba trolli typu pupuš, pobirmovaný a im podobní
mal by si, lebo v poslednej dobe sa na Pohode rozhoduje o politike. Teda, aspoň Kiska sa o to snaží :DDD
Odporúčame