a teraz daj tú o demografickom zložení Havířova
a teraz daj tú o demografickom zložení Havířova
Amerika zúfalo potrebuje zlepšiť vlastné ekonomické výsledky a ako jeden zo zdrojov financií vidí vlastnú armádu. Aj preto nastolili požiadavku, aby štáty, na území ktorých budú dislokované ich vojská im platili 150% nákladov. To znamená, že USA bude finančne profitovať na tom, že bude mať svoju okupačnú armádu na území iných štátov a cez ňu bude mocť tieto štáty ešte aj vydierať. Tomu sa hovorí dvojitý efekt
V tomto kontexte nás táto "pomoc" vyjde veľmi draho. Zvlášť, ak vezmeme do úvahy, že v správe MO SR je malá informácia, ktorú každý až príliš okato prehliada, a ktorá hovorí, že prijatie tejto zmluvy bude znamenať ZMENU MAJETKOVÝCH A KOMPETENČNÝCH PRÁV...
Amerika zúfalo potrebuje zlepšiť vlastné ekonomické výsledky a ako jeden zo zdrojov financií vidí vlastnú armádu. Aj preto nastolili požiadavku, aby štáty, na území ktorých budú dislokované ich vojská im platili 150% nákladov. To znamená, že USA bude finančne profitovať na tom, že bude mať svoju okupačnú armádu na území iných štátov a cez ňu bude mocť tieto štáty ešte aj vydierať. Tomu sa hovorí dvojitý efekt
V tomto kontexte nás táto "pomoc" vyjde veľmi draho. Zvlášť, ak vezmeme do úvahy, že v správe MO SR je malá informácia, ktorú každý až príliš okato prehliada, a ktorá hovorí, že prijatie tejto zmluvy bude znamenať ZMENU MAJETKOVÝCH A KOMPETENČNÝCH PRÁV...
nedávno mi jedna známa učiteľka povedala, že jej žiaci po nej chcú informácie 2.svet. vojne. Vyslovene ale ,ali požiadavku, že nechcú tie propagandistické reči, ktoré sa o nej dajú nájsť dnes na internete, ale pravdivé informácie najlepšie od priamych účastníkov a nestranných odborníkov
Táto správa mi veľmi zlepšila náladu, pretože je znakom toho, že nie všetci mladí sú zmagorení propagandou a sú aj takí, ktorí žiadajú a hľadajú reálne informácie. To je pre budúcnosť veľmi dobrá správa ale pre rusofóbov priam prúser :DDDD
ty si zdárny príklad propagandou zmagoreného trolla, ktorý síce o histórii nemá ani šajnu, ale to mu nebráni vypisovať nezmysly, ktoré si prečítal u "expertov" typu Smatana Havran, Klus, a ktoré s pravdou nemajú vobec nič spoločné
ty vieš prd o tom, ako boli trestaní vojaci ZSSR, ktorí tu urobili nejaký priestupok alebo trestný čin.
na celej tejto kauze sú najzabávnejšie reakcie tých, ktorí o pripravovanej dohode, ktorú nakoniec ministerstvo zmietlo zo stola, nevedia ani ťuk, ale s určitosťou vedia, že vinou SNS bude Slovensko poškodené. Medzi týchto nešťastníkov patria nielen trolli na debate Pravdy, ale aj poniektorí politici, hlavne z opozície, či Kiska. Títo, keďže sa nezúčastňovali rokovaní, len ťažko mohli vedieť o všetkom, čo bolo ich súčasťou, ale je im jasné, že SNS je fuj...
Mňa pritom najviac zaujala veta vo vyhlásení ministerstva, ktorá hovorí o tom, že prijatím tejto dohody by došlo KU ZMENE MAJETKOVÝCH A KOMPETENČNÝCH PRÁV
O akých majetkových právach to rozprávali? Vari by sa potom tie letiská,alebo niektoré ich časti stali majetkom USA? Ak by to bolo takto, potom som rád, že dohodu zamietli
ak tu niekto rozdeľuje, tak len vy, liberáli. Vy tu každého nálepkujete
SMEtiarik si tu ty, pupuško. Neplačkaj, aj tak Čaputová prezidentkou nebude, zmier sa s tým :DDD
to nie je odpoveď, ale zavádzanie. A vyprosujem si,aby si ma ty takto oslovoval. Toto takému trollovi, ako ty neprináleží
nehovor, že ty, ako riadny Kysúčan nechodíš každú nedeľu do kostola?
a čo emeritný arcibiskup Bezák? Aj ten chcel manipulovať, keď verejne podporil Čaputovú? Takisto si ho oholil?
havran, Havran, ty si už ako Kiska. On je padlý anjel a ty padlý kňaz
to je skutočne pádny argument. Práve si Čaputovej odohnal niekoľko sto hlasov :DDD
a čo to má spoločné s tým, že pán arcibiskup vyjadril svoj názor?
Odporúčame