ani jedna tvoja odpoveď nebola zmysluplná. Naopak, neodpovedal si ani na jednu otázku. Evidentne na ne buď nevieš odpovedať (čomu neverím), alebo ti eventuálne správne odpovede nevyhovujú do propagandy
ani jedna tvoja odpoveď nebola zmysluplná. Naopak, neodpovedal si ani na jednu otázku. Evidentne na ne buď nevieš odpovedať (čomu neverím), alebo ti eventuálne správne odpovede nevyhovujú do propagandy
takže, ak povedal, že tvoje názory na ženy sú zvrátene, je to urážka, ale ak ty používaš slová,ako hovado, asociál a podobne, je to v poriadku?
prečo sa vyhýbaš odpovedi na otázku v diskuzii? Nevyhovuje ti to? Ak chceš o niečom diskutovať, mal by si vedieť podať odpovede a nie sa iba vykrucovať
prečo sa vyhýbaš priamej odpovedi na otázku? Neodvolávaj sa na článok, ale odpovedz priamo
vážne som zle položil otázku? Alebo ti iba nevyhovuje odpovedať na nepríjemnú otázku? Nepoučuj ma, ako mám otázky klásť, ale odpovedaj
Doteraz si neodpovedal na žiadnu moju otázku. Prečo?
prečo neodpovieš priamo?
Podobne vy, manželky, buďte podriadené vlastným manželom… (1. Petra 3:1.2).
no vidíš, ako si sa krásne ukázal, člen sekty slušných Jehovistov. Secreta nabádaš,aby diskutoval bez útokov a uzavrieš to označením asociál
Krásny príklad slušnosti
čo je nemorálne, ak vás oslovím tak, ako sa bežne na verejnosti oslovujete sami? Bol som svedkom situácie,kedy ste v jednom meste mali zjazd a členovia vašej sekty sa pýtali ľudí, ktorí pracovali v hale, kde ten zjazd bol, či im tí JEHOVISTI nerobia veľké starosti.
prečo klameš? Viem od Jehovistov, že to tvrdíte, tak neklam. Mal som kedysi v rodine dvoch Jehovistov a veľa sme sa o ich tvrdeniach bavili
lakey, ako to je u Jehovistov so vzťahom rodičov ku vlastným deťom, ktoré odmietli stať sa členmi tejto sekty?
čo sa týka toho, že sú na úrovni ostatných círví na Slovensku. Právne iste, keďže ich ktosi zaregistroval, spoločensky však rozhodne nie
ale veď to je konkrétna otázka. Netvrdíte vari ovečkám, že iba niekoľko Jehovovi najvernejších bude spasených?
čo je demokratické na vymývaní mozgov ľudí? Vieš mi to vysvetliť? Pravda musí dávať priestor cirkvám, ale nemusí ho dávať sektám. Ako cirkev vás zaregistrovali po 89-tom, takže mám dovod predpokladať, že to bolo vysoko účelové
lakey, koľko tých vyvolených podľa vás bude pri konci sveta? Pokiaľ viem, začínali ste niekde na 7000, a postupne ste ten počet zvyšovali. Na akej cifre ste dnes? Pokryje to vobec počty vašich funkcionárov?
vobec to nebola čudná otázka, keďže Jehovisti sú na úrovni stoviek amerických siekt, alebo trebárs na úrovni Moonovej "cirkvi" a preto by nemali dostať priestor na propagáciu
Platí, že je to iba prostriedok na ovládanie ľudí a vyciciavanie peňazí od tých, ktorí im veria
ako člen sekty Jehovistov, ktorá sa snaží tváriť,ako skupinka slušných ľudí, by si sa mal kontrolovať vo vyjadrovaní, lebo takto robíš svojej sekte iba hanbu
Odporúčame