napríklad Kiska teba
pupuš, ty si sa tu kedysi chválil, že máš dve VŠ a aj tak ti to je prd, lebo si odkázaný na to, aby ťa živila tvoja ruská švagriná a občas si privyrobíš trollovaním na debatách na Pravde
s tým Putinom si to úplne zabil. Rozhodne nie som a nikdy nebudem priaznivcom Kotlebu, ale týmto si zo seba urobil totálneho b*ba
volič Čaputovej si každé ráno kúpi SMEtisko a Nočník, aby vedel, čo má počas dňa rozprávať a ako má konať
Ak by dnes na týchto konšpiračných plátkoch napísali, že Čaputová je fuj, budú všetci títo rozumbradovia kričať FUJ!
Rozprávajú o sebe, že sú vraj elitou, ale v skutočnosti ich rozum naďaleko minul. Silne mi pripomínajú nohavičkovú Cigánikovú a jej sinú inteligenciu...
najhoršie na tom je, že sa nájdu tupelá, ktoré tým jeho drístom veria
"obdivuhodný" barón, ktorý sa votrel Havlovi do priazne, aby ľahko prišiel ku rodinným majetkom, ktoré by inak s najväčšou pravdepodobnosťou nedostal
Desbesu, tento spiaci barón je asi tak obdivuhodným, ako Porošenko
prečo berú Javůrkove názory za relevantné? Veď tento akoženovinár sa už dávno sprofanoval svojími článkami, ktoré pripomínali všetko možné, len nie serióznu novinárčinu
žeby podobnosť so slovenskými demonštráciami slušne zmagorenej mládeže? Minimálne aj tu mali transparenty v angličtine, ako aj naši slušní
Nechce sa mi veriť, že v Rusku alebo na Slovensku obyčajní rozhorčení ľudia, ktorí vyšli protestovať proti nejakému vládnemu rozhodnutiu, budú vyrábať transparenty v angličtine. Nie je v tom žiadna logika. Koho by tým chceli a mali osloviť?
Neviem, či aj v Rusku "protestujúcim" vyplácali mzdu za účasť?
Jednoducho mám z týchto "demonštrácií" dojem, že sú niekým centrálne organizované, a že ten niekto nie je z Ruska/Slovenska
prečo strach? Vy, liberálkovia ste takí chrumkaví pri tom, ako dokážete vyplakávať. Vám každý len ubližuje, vás sa každý len bojí...
Čo na tom, že neustále klamete a podvádzate občanov? Čo na tom, že ani Mistrík, ani Čaputová nevedia reálne doložiť svoje príjmy za posledné roky? Čo na tom, že obaja dostávali peniaze zo zahraničia a tým pádom boli vlastne platení cudzinou a tým nedveryhodní na funkciu prezidenta?
Ak o tom niekto začne verejne rozprávať, tak vás vlastne napáda a hneď potrebujete silnú ochranku. A že tá ochranka potom mláti riadne registrovaných novinárov? No a čo, veď demokracia, že?
zase si predviedol svoju prachbiednu úroveň. Aj preto tvoje idoly za toho pána nevedia vyhrať voľby na Slovensku. V poslednej dobe sa to podarilo iba Kiskovi a aj to iba podvodom
určite aj ty budeš bývalým zarytým komunistom, ako Lajčák, Kiska, Kukan a ďalší súčasní bojovníci za spravodlivosť a mier :DDDD
skutočne? Vy máte také krásne a mierumilovné názvy: cynická obluda, Zomri,...
evidentne nevieš, čo to je diskuzia. V diskuzii sa na otázky odpovedá a neodkazuje sa, kde ich nájdem
Prečo sa tak vyhýbaš priamej odpovedi na upresňujúce otázky?
A neplač o urážaní, keď sám urážaš iných. To robí iba Kiska a najnovšie aj Čaputová
nevyhováraj sa. Nedokážeš dať odpoveď na legálne položenú doplňujúcu otázku, iba odkazuješ na svoj propagačný článok a následne moje otázky označuje za útočné a napádajúce. Pritom sám používaš výrazy, ako asociál, hovado,...
Koho chceš takto presvedčiť o svojej pravde? Opakujem poznal som a poznám plno jehovistov, s ktorými sa dá zmysluplne diskutovať, aj keď máme diametrálne odlišné názory.
Ty však toto nedokážeš a svoju neschopnosť ideš zakrývať mojou údajnou útočnosťou. Nuž, neviem, čo je útočné, ak sa ťa spýtam, aký je vzťah jrhovistov-rodičov ku vlastným deťom, ktoré odmietli vstup ku jehovistom
Čo je útočné, ak použijem výraz jehovisti, ktorý som bežne počul používať aj vašich členov?
Priznaj, že nevieš odpovede na moje legálne otázky a neosočuj ma z nejakej útočnosti
takže asociál je také milé pomenovanie? A to ideš mňa poučovať o vypínaní inteligencie???
takže legálne položená otázka už je útočným postupom? To je také kiskoidné. Nebudeš ty nakoniec jeho fanúšikom? :DDD
Aký nový vietor žiadaš? Veď si nedokázal odpovedať na žiadnu otázku
Lakey, ak chceš v blogu propagovať sektu Jehovistov, mal by si následne vedieť aj k tomu riadne diskutovať a teda odpovedať na legálne položené otázky. Ak to nedokážeš, potom si iba veľmi zle vyškolený troll, ktorý tejto sekte robí iba hanbu
Poznal som jehovistov, s ktorými sa dalo výborne diskutovať, aj keď naše názory boli diametrálne odlišné. Ty k nim však nepatríš.
Tipujem, že budeš nejakým čerstvým členom, ktorý si takto snaží získať vo vašej sekte body za aktivitu v propagande...
ale ja nechcem nikde nič hľadať. Dal som ti priame otázky, tak očakávam priame odpovede. To patrí ku bontónu diskuzií
ak napíšeš blog a následne sa rozprúdi k nemu diskuzia, mal by si,ako autor blogu vedieť odpovedať na otázky, ktoré ten blog doplňujú
Ak to nevieš, alebo nechceš, nebloguj, lebo potom to nie je blogovanie,ale propaganda, alebo reklama a reklamu si máš platiť
Odporúčame